Naturalna Fotografia Ślubna Warszawa, Polska, Świat

Lubisz naturalność? Szukasz fotografa ślubnego z okolic Warszawy, który stworzy naturalny reportaż i uwieczni prawdziwe emocje z dnia Twojego ślubu i wesela? Jeśli właśnie takiej fotografii ślubnej oczekuejsz to jesteś w bardzo dobrym miejscu. Dla mnie naturalna fotografia ślubna to przede wszystkim autentyczność, brak pozowania i szczere emocje. Jeżeli udaje się złapać w kadrach uczucia, wtedy Wasze zdjęcia ślubne będą ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody- tak samo jak Wasza miłosć. Ona zawsze jest “trendy”, a ja uwielbiam dokumentować ją w naturalny sposób.

Naturalna fotografia ślubna- portret pary młodej- Luke Sezeck

Profesjonalny fotograf ślubny – Luke Sezeck

Cześć, mam na imię Łukasz i cieszę się, że możemy się lepiej poznać. Od prawie dziesięciu lat tworzę dynamiczne reportaże ślubne i naturalną fotografię ślubną w najpiękniejszych miejscach w Polsce i zagranicą. Uważam siebie za niezłego szczęściarza mogąc pracować jako fotograf ślubny z wyjątkowymi parami w takich krajach jak Polska, Francja czy Stany Zjednoczone. Moim stałym miejscem zamieszkania od lat jest Warszawa oraz Wrocław – tym dwóm miastom oddałem swoje serce. Jednakże dla destynacyjnego fotografa na ślub lokalizacja nie ma większego znaczenia. Fotografia nie zna przeciez granic. Mam nadzieję, że fotografia ślubna, którą znajdziecie w moich galeriach opowie Wam o mnie dużo więcej :)

Dlaczego Naturalna Fotografia Ślubna Jest Najlepsza?

Dlaczego naturalna fotografia ślubna zawsze wygrywa? Ponieważ takie zdjęcia ślubne są autentyczne i pokazują ludzi w naturalny sposób. Takie fotografie ślubne zawsze będą prawdziwe i ponadczasowe. Fotografia ślubna w moim wykonaniu opiera się przede wszystkim na jakościowym podejściu i dokumentacji najważniejszych momentów dnia ślubu i wesela przepełnionych emocjami. Zebrane przez lata doświadczenie i pozytywna energia przekłada się na sukces każdego reportażu ślubnego. Wiem jak ważny jest dzień Waszego ślubu i jak bardzo oczekujecie naturalnie opowiedzianej historii. Możecie być o nią spokojni. Zapewniam Was, że otrzymacie piękną pamiątkę na lata od Waszego fotografa na wesele.

Podróżujący Fotograf Ślubny

luke sezeck- wedding photographer warsaw, wroclaw, paris, san francisco

Luke Sezeck- fotograf ślubny Warszawa, Wrocław

Podróże zawsze nakręcały mnie do działania. Spędziłem kilka lat za granicą studiując, pracując i doskonaląc fotograficzny warsztat. Najdłużej mieszkałem w Kalifornii i Holandii. Myślę, że wszystkie moje podróżnicze doświadczenia przekładają się mocno na to jak wygląda mój kontakt z parami i w następstwie moja fotografia ślubna. Myślę, że to właśnie podróże najbardziej nauczyły mnie otwartości i swobody we współpracy. Moje zdjęcia ślubne były wyróżniane przedrukami w czołowych tytułach prasy ślubnej i na wiodących blogach branżowych. Zostałem nagrodzony m.in. przez amerykańskie stowarzyszenie fotografów ślubnych AG|WPJA- The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Association. W ubiegłym roku znalazłem się na liście Junebug Weddings jako jeden z najlepszych fotografów ślubnych w Paryżu i na Południu Francji. Należę też do prestiżowego zrzeszenia profesjonalnych fotografów ślubnych ISPWP– International Society of Professional Wedding Photographers. Na bazie tych otrzymanych nagród i wyróżnień z zakresu fotografii ślubnej możecie być pewni, że otrzymacie nie tylko profesjonalne zdjęcia ślubne ale i niezwykłe wrażenia w pakiecie usługi fotograficznej.

Profesjonalny Fotograf na Wesele

Już prawie 10 lat dokumentuję przepiękne śluby i muszę przyznać, że uwielbiam pracować jako fotograf ślubny tak samo, a może nawet jeszcze bardziej niż kiedy zaczynałem swoją fotograficzną przygodę. Jednak niezmiennie, przede wszystkim i zawsze szukam dobrej energii w kontakcie z moimi parami. Te pozytywne emocje nakręcają mnie do działania i tworzenia coraz lepszych zdjęć ślubnych. Myślę, że tylko wtedy, gdy mamy do siebie zaufanie i czujemy się ze sobą swobodnie, mamy szansę na stworzenie czegoś prawdziwego – szczerej i niepowtarzalnej, opowiedzianej zdjęciami historii miłości dwojga ludzi. Dobra energia fotografa ślubnego i pozytywne nastawienie młodej pary to podstawa udanej współpracy i sprawdzona recepta na piękne zdjęcia ślubne.

Jak Dobrze Wybrać Fotografa Ślubnego?

Myślę, że wybór fotografa na ślub i wesele nie jest wcale łatwą decyzją. Dlatego zdecydowanie warto lepiej poznać swojego przyszłego fotografa ślubnego i wybrać osobę, która będzie najlepszym uzupełnieniem Waszego pomysłu na ten dzień, a Wy będziecie mogli czuć się swobodnie w jego towarzystwie. Mając obok siebie doświadczonego fotografa ślubnego, będziecie mogli skoncentrować się na samych przyjemnościach, czyli na spędzeniu tego dnia w doskonałym nastroju wśród rodziny i przyjaciół. Z mojego punktu widzenia dobry humor młodej pary jest tak samo ważny jak piękna suknia ślubna czy bukiet panny młodej albo i ważniejszy. Bo przecież w tej niezwykłej historii dnia ślubu chodzi o pozytywne emocje i wzruszenia bez zbędnego skrępowania. Jednym z najważniejszych zadań fotografa ślubnego, oprócz samej fotografii ślubnej,  jest zadbanie o komfort i dobry nastrój młodej pary. Myślę, że bycie wybieranym fotografem na ślub w czasem tak odległych miejscach jak południowa Francja, Włochy, Szwajcaria, San Francisco, Nowy Jork czy Bermudy jest najlepszym potwierdzeniem tej uniwersalnej recepty na przepiękną, naturalną fotografię ślubną.

Międzynarodowe Śluby w Polsce i Piękne Sesje Ślubne za Granicąnaturalne zdjęcia ślubne w Polsce i za granicą- Luke Sezeck

Po kilku latach spędzonych za granicą wróciłem do Warszawy i zamieszkałem na Południowym Żoliborzu, który uwielbiam. Oczywiście nadal dużo podróżuję realizując reportaże ślubne na terenie całego kraju i piękne sesje ślubne za granicą. Fotografuję zarówno eleganckie śluby i wesela w pałacach, willach czy dworkach. Bardzo lubię też śluby w plenerze oraz folkowe, rustykalne wesela w folwarkach czy stodołach. I trudno nie zgodzić się z tym, że miejsce i sceneria miejsca ślubu ma olbrzymi wpływ na jego charakter i styl, to jednak najważniejsza zawsze będzie miłość i dobra energia młodej pary.  Jeśli więc organizujesz swój ślub za granicą albo w Polsce i szukasz doświadczonego fotografa ślubnego, który zrozumie Wasze potrzeby i oczekiwania – napisz do mnie już dziś i stwórzmy razem wyjątkową historię zamkniętą w oryginalnych zdjęciach ślubnych. W piękne wspomnienia zawsze warto inwestować.

Spotkanie Informacyjne  //  Rezerwacja Terminu  //  Umowa

Wasz termin ślubu rezerwowany jest ostatecznie poprzez podpisanie umowy z fotografem ślubnym i wpłatę zadatku. W związku z tym, że ilość weekendów i samych zleceń w sezonie jest ograniczona, dobrze jest odpowiednio wcześnie podjąć dobre decyzje dotyczące profesjonalnej obsługi Waszego wesela. Jestem w stanie spotkać się z Wami w dowolnym miejscu w na Mazowszu lub Dolnym Śląsku. Jeśli bezpośrednie spotkanie w Warszawie lub Wrocławiu nie jest możliwe, zwykle udaje się je zastąpić rozmową na Skype, do której serdecznie Was zapraszam.

Fotografia Ślubna: Moja Oferta – Siedem Najważniejszych Punktów:naturalna fotografia ślubna- sesja młodej pary- Luke Sezeck

  1. REPORTAŻ ŚLUBNY wg mnie to przede wszystkim jakościowe podejście i dokumentacja wszystkich najważniejszych momentów przepełnionych naturalnymi emocjami. Dobra relacja fotograf ślubny – para młoda i pozytywna energia we współpracy jest dla mnie bardzo ważna.
  2. ILOŚĆ VS JAKOŚĆ: Limity nie służą swobodzie działania i kreatywności, dlatego pełny fotoreportaż ślubny to około 250-400 starannie skomponowanych ujęć ślubnych, które opowiadają Waszą historię. Stawiam przede wszystkim na naturalne i jakościowe kadry ślubne.
  3. POSTPRODUKCJA: Wszystkie finalne zdjęcia ślubne poddawane są autorskiej obróbce kolorystycznej i są przygotowane do wysokiej jakości wydruków.
  4. MATERIAŁ CYFROWY: przekazywany jest najpierw jako pełna galeria online oraz pokaz slajdów (slideshow teaser), a później na pendrivie wraz z odbitkami w drewnianym, eleganckim pudełku.
  5. CZAS PRACY: Czas mojej pracy z Wami podczas reportażu ślubnego jest do ustalenia (najważniejsza dla mnie jest Wasza historia, która musi być dobrze opowiedziana). Najczęściej całodniowy reportaż ślubny to około 10 godzin pracy.
  6. TERMIN I UMOWA: Termin rezerwowany jest ostatecznie poprzez podpisanie umowy i wpłatę zadatku. Reszta należności regulowana jest dopiero w momencie gdy Wasza galeria online jest gotowa.
  7. KOMUNIKACJA: Oprócz wyjątkowych zdjęć ślubnych możecie być też spokojni o sprawną komunikację. Od pierwszego maila, przez dzień Waszego ślubu, aż do przekazania finalnych  zdjęć ślubnych jestem z Wami w stałym kontakcie. Rozmowa i poznanie Waszych oczekiwań jest dla mnie zawsze priorytetem i podstawą do działania.

Portfolio

Koniecznie zobaczcie moje galerie ślubne poniżej. A jeśli jesteście już zdecydowani ponieważ naturalna fotografia ślubna jest dokładnie tym czego szukacie lub macie po prostu ochotę wykonać piękną sesję ślubną to przejdźcie proszę od razu do zakładki KONTAKT i napiszcie do mnie kilka słów jeszcze dziś.

REPORTAŻE ŚLUBNE

para młoda podczas sesji w dniu rustykalnego ślubu - Luke Sezeck fotograf ślubny

NAJLEPSZE ŚLUBNE UJĘCIA

fotograf ślubny Warszawa i Wrocław - Luke Sezeck

Gotowi na Kolejny Krok? Zapytajcie o wolny termin już dziś 

Kolejny krok jest bardzo prosty. Napiszcie do mnie i opowiedzcie mi Waszą historię.

luke sezeck- wedding photographer warszawa, wroclaw- kontakt