SEE MORE

naturalna fotografia ślubna Warszawa Wrocław - Luke Sezeck

Naturalna fotografia ślubna Warszawa, Polska, Świat | Profesjonalny fotograf ślubny – Luke Sezeck

Cześć, mam na imię Łukasz i cieszę się, że możemy się lepiej poznać. Od prawie dziesięciu lat tworzę dynamiczne reportaże ślubne i naturalną fotografię ślubną w najpiękniejszych miejscach w Polsce i zagranicą. Uważam siebie za niezłego szczęściarza mogąc pracować jako fotograf ślubny z wyjątkowymi parami w takich krajach jak Polska, Francja czy Stany Zjednoczone. Moim stałym miejscem zamieszkania od lat jest Warszawa oraz Wrocław – tym dwóm miastom oddałem swoje serce. Jednakże dla destynacyjnego fotografa na ślub lokalizacja nie ma większego znaczenia. Fotografia nie zna przeciez granic. Mam nadzieję, że moja fotografia ślubna, którą znajdziecie w galeriach, opowie Wam o mnie wiele więcej :)

Dlaczego Naturalna Fotografia Ślubna Jest Najlepsza?

Dlaczego naturalna fotografia ślubna zawsze wygrywa? Ponieważ takie zdjęcia ślubne są autentyczne i pokazują ludzi w naturalny sposób. Takie fotografie ślubne zawsze będą prawdziwe i ponadczasowe. Fotografia ślubna w moim wykonaniu opiera się przede wszystkim na jakościowym podejściu i dokumentacji najważniejszych momentów dnia ślubu i wesela przepełnionych emocjami. Zebrane przez lata doświadczenie i pozytywna energia przekłada się na sukces każdego reportażu ślubnego. Wiem jak ważny jest dzień Waszego ślubu i jak bardzo oczekujecie naturalnie opowiedzianej historii. Możecie być o nią spokojni. Zapewniam Was, że otrzymacie piękną pamiątkę na lata od Waszego fotografa na wesele.

Podróżujący Fotograf Ślubny

Podróże zawsze nakręcały mnie do działania. Spędziłem kilka lat za granicą studiując, pracując i doskonaląc fotograficzny warsztat. Najdłużej mieszkałem w Kalifornii i Holandii. Myślę, że wszystkie moje podróżnicze doświadczenia przekładają się mocno na to jak wygląda mój kontakt z parami i w następstwie moja fotografia ślubna. Myślę, że to właśnie podróże najbardziej nauczyły mnie otwartości i swobody we współpracy. Moje zdjęcia ślubne były wyróżniane przedrukami w czołowych tytułach prasy ślubnej i na wiodących blogach branżowych. Zostałem nagrodzony m.in. przez amerykańskie stowarzyszenie fotografów ślubnych AG|WPJA- The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Association. W ubiegłym roku znalazłem się na liście Junebug Weddings jako jeden z najlepszych fotografów ślubnych w Paryżu i na Południu Francji. Należę też do prestiżowego zrzeszenia profesjonalnych fotografów ślubnych ISPWP– International Society of Professional Wedding Photographers. Na bazie tych otrzymanych nagród i wyróżnień z zakresu fotografii ślubnej możecie być pewni, że otrzymacie nie tylko profesjonalne zdjęcia ślubne ale i niezwykłe wrażenia w pakiecie usługi fotograficznej.

Profesjonalny Fotograf na Wesele

Już prawie 10 lat dokumentuję przepiękne śluby i muszę przyznać, że uwielbiam pracować jako fotograf ślubny tak samo, a może nawet jeszcze bardziej niż kiedy zaczynałem swoją fotograficzną przygodę. Jednak niezmiennie, przede wszystkim i zawsze szukam dobrej energii w kontakcie z moimi parami. Te pozytywne emocje nakręcają mnie do działania i tworzenia coraz lepszych zdjęć ślubnych. Myślę, że tylko wtedy, gdy mamy do siebie zaufanie i czujemy się ze sobą swobodnie, mamy szansę na stworzenie czegoś prawdziwego – szczerej i niepowtarzalnej, opowiedzianej zdjęciami historii miłości dwojga ludzi. Dobra energia fotografa ślubnego i pozytywne nastawienie młodej pary to podstawa udanej współpracy i sprawdzona recepta na piękne zdjęcia ślubne.

Jak Dobrze Wybrać Fotografa Ślubnego?

Myślę, że wybór fotografa na ślub i wesele nie jest wcale łatwą decyzją. Dlatego zdecydowanie warto lepiej poznać swojego przyszłego fotografa ślubnego i wybrać osobę, która będzie najlepszym uzupełnieniem Waszego pomysłu na ten dzień, a Wy będziecie mogli czuć się swobodnie w jego towarzystwie. Mając obok siebie doświadczonego fotografa ślubnego, będziecie mogli skoncentrować się na samych przyjemnościach, czyli na spędzeniu tego dnia w doskonałym nastroju wśród rodziny i przyjaciół. Z mojego punktu widzenia dobry humor młodej pary jest tak samo ważny jak piękna suknia ślubna czy bukiet panny młodej albo i ważniejszy. Bo przecież w tej niezwykłej historii dnia ślubu chodzi o pozytywne emocje i wzruszenia bez zbędnego skrępowania. Jednym z najważniejszych zadań fotografa ślubnego, oprócz samej fotografii ślubnej,  jest zadbanie o komfort i dobry nastrój młodej pary. Myślę, że bycie wybieranym fotografem na ślub w czasem tak odległych miejscach jak południowa Francja, Włochy, Szwajcaria, San Francisco, Nowy Jork czy Bermudy jest najlepszym potwierdzeniem tej uniwersalnej recepty na przepiękną, naturalną fotografię ślubną.

Międzynarodowe Śluby w Polsce i Piękne Sesje Ślubne za Granicą

Po kilku latach spędzonych za granicą wróciłem do Warszawy i zamieszkałem na Południowym Żoliborzu, który uwielbiam. Oczywiście nadal dużo podróżuję realizując reportaże ślubne na terenie całego kraju i piękne sesje ślubne za granicą. Fotografuję zarówno eleganckie śluby i wesela w pałacach, willach czy dworkach. Bardzo lubię też śluby w plenerze oraz folkowe, rustykalne wesela w folwarkach czy stodołach. I trudno nie zgodzić się z tym, że miejsce i sceneria miejsca ślubu ma olbrzymi wpływ na jego charakter i styl, to jednak najważniejsza zawsze będzie miłość i dobra energia młodej pary.  Jeśli więc organizujesz swój ślub za granicą albo w Polsce i szukasz doświadczonego fotografa ślubnego, który zrozumie Wasze potrzeby i oczekiwania – napisz do mnie już dziś i stwórzmy razem wyjątkową historię zamkniętą w oryginalnych zdjęciach ślubnych. W piękne wspomnienia zawsze warto inwestować.

Spotkanie Informacyjne  //  Rezerwacja Terminu  //  Umowa

Wasz termin ślubu rezerwowany jest ostatecznie poprzez podpisanie umowy z fotografem ślubnym i wpłatę zadatku. W związku z tym, że ilość weekendów i samych zleceń w sezonie jest ograniczona, dobrze jest odpowiednio wcześnie podjąć dobre decyzje dotyczące profesjonalnej obsługi Waszego wesela. Jestem w stanie spotkać się z Wami w dowolnym miejscu w Warszawie lub Wrocławiu. Jeśli bezpośrednie spotkanie nie jest możliwe, zwykle udaje się je zastąpić rozmową na Skype, do której serdecznie Was zapraszam.

Fotografia Ślubna: Moja Oferta – Siedem Najważniejszych Punktów:

 

  • REPORTAŻ ŚLUBNY wg mnie to przede wszystkim jakościowe podejście i dokumentacja wszystkich najważniejszych momentów przepełnionych NATURALNYMI emocjami. Dobra relacja fotograf ślubny – para młoda i pozytywna energia we współpracy jest dla mnie bardzo ważna.
  • ILOŚĆ VS JAKOŚĆ: Limity nie służą swobodzie działania i kreatywności, dlatego pełny fotoreportaż ślubny to około 250-400 starannie skomponowanych ujęć ślubnych, które opowiadają Waszą historię. Stawiam przede wszystkim na naturalne i jakościowe kadry ślubne.
  • POSTPRODUKCJA: Wszystkie finalne zdjęcia ślubne poddawane są autorskiej obróbce kolorystycznej i są przygotowane do wysokiej jakości wydruków.
  • MATERIAŁ CYFROWY: przekazywany jest najpierw jako pełna galeria online oraz pokaz slajdów (slideshow teaser), a później na pendrivie wraz z odbitkami w drewnianym, eleganckim pudełku.
  • CZAS PRACY: Czas mojej pracy z Wami podczas reportażu ślubnego jest do ustalenia (najważniejsza dla mnie jest Wasza historia, która musi być dobrze opowiedziana). Najczęściej całodniowy reportaż ślubny to około 10 godzin pracy.
  • TERMIN I UMOWA: Termin rezerwowany jest ostatecznie poprzez podpisanie umowy i wpłatę zadatku. Reszta należności regulowana jest dopiero w momencie gdy Wasza galeria online jest gotowa.
  • KOMUNIKACJA: Oprócz wyjątkowych zdjęć ślubnych możecie być też spokojni o sprawną komunikację z Waszym fotografem ślubnym. Od pierwszego maila, przez dzień Waszego ślubu, aż do przekazania finalnego materiału zdjęć ślubnych jestem z Wami w stałym kontakcie. Rozmowa i poznanie Waszych oczekiwań jest dla dobrego fotografa ślubnego podstawą działania. Po prawie 10 latach pracy jako fotograf ślubny, cieszę się tak samo z każdego spotkania w sprawie wspólnego projektu. Najlepszym potwierdzeniem tego, jak ważna dla mnie jest dobra komunikacja są sytuacje, kiedy zadowoleni wracacie z kolejnym pomysłem na sesję ślubną czy innego typu lub odsyłacie przyjaciół ze swoją rekomendacją.

Gotowi na Kolejny Krok?

Koniecznie zobaczcie moje galerie ślubne poniżej. A jeśli jesteście już zdecydowani ponieważ naturalna fotografia ślubna jest dokładnie tym czego szukacie lub macie po prostu ochotę wykonać piękną sesję ślubną to przejdźcie proszę od razu do zakładki KONTAKT i napiszcie do mnie kilka słów. Do usłyszenia, Łukasz – Wasz fotograf ślubny.

REPORTAŻE ŚLUBNE

para młoda podczas sesji w dniu rustykalnego ślubu - Luke Sezeck fotograf ślubny

NAJLEPSZE ŚLUBNE UJĘCIA

fotograf ślubny Warszawa i Wrocław - Luke Sezeck