Anna & Pierre LouisEleganckie wesele w Pałacu ZdunowoReal wedding

Swoją drugą połowę można znaleźć wszędzie — zarówno w tej samej dzielnicy, jak i w odległym kraju daleko od domu. Tak się składa, że historia Anny i Pierre’a Louisa łączy w sobie oba scenariusze. Jak to możliwe?

Anna i Pierre Louis – tak daleko, choć tak blisko

Anna i Pierre mieszkali w Paryżu. Osobno, lecz dzieliła ich jedynie odległość krótkiego spaceru. Mogli niemal codziennie widywać się w jednej z przytulnych, okolicznych kawiarni lub wybierać ulubione owoce na pobliskim straganie. Mogli, lecz do tej pory nie wiedzą, czy tak było — przez cały czas mieszkania obok siebie, nie mieli okazji się poznać.
Los jednak nie dawał za wygraną. Kiedy kilka lat później obydwoje zamieszkali w Londynie, ich ścieżki nareszcie się przecięły. Finał tej romantycznej historii, czyli międzynarodowy ślub w Pałacu Zdunowo, miałem szansę uwiecznić na zdjęciach.

międzynarodowy ślub w pałacu zdunowo

Eleganckie przyjęcie weselne w Pałacu Zdunowo

Wesele w Pałacu Zdunowo to doskonała propozycja dla par, które marzą o eleganckim przyjęciu w otoczeniu przyrody. Zbudowany w stylu zmodernizowanego baroku, położony w zabytkowym parku tworzy piękne tło dla tak ważnej uroczystości.
Jeden z najpiękniejszych pałaców na Mazowszu oferuje wyśmienite jedzenie, profesjonalną obsługę oraz chwalony przez wielu gości zespół muzyczny. Pracownicy pałacowego hotelu i restauracji służą pomocą i dzielą się swoim doświadczeniem w planowaniu wesel. Pałac Zdunowo doceniło także Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, wyróżniając go jako obiekt, który spełnia najwyższe standardy obsługi w Polsce.

międzynarodowe wesele w palacu zdunowo

Naturalny wybór – międzynarodowe wesele w Pałacu Zdunowo

Sam ślub odbył się w kościele św. Anny w Warszawie, gdzie przepełnieni wzruszeniem goście byli świadkami przypieczętowania miłości Młodej Pary. A po sakramentalnym tak nadszedł czas na świętowanie!
Anna i Pierre Louis od samego początku wiedzieli, jak będzie wyglądał ich międzynarodowy ślub i wesele. Wymarzyli sobie, aby ten dzień był radosny, naturalny i spontaniczny — zupełnie jak oni sami. Szukając idealnego miejsca, zwracali uwagę na bliskość przyrody i bardzo zależało im, by natura miejsca odzwierciedlała to, co im samym gra w duszach.
Przyjęcie ślubne w Pałacu Zdunowo okazało się strzałem w 10. Miejsce pozwala na zachowanie swobodnej atmosfery, nie tracąc przy tym na elegancji. Park, który otacza budynek, stanowił tło nie tylko pięknych zdjęć ślubnych, ale i wesołych rozmów członków rodziny i przyjaciół. Świetne miejsce na naturalną sesję ślubną.
Międzynarodowy charakter wydarzenia i połączenie dwóch różnych kultur zaowocowały też niepowtarzalnymi smaczkami, które nadały przyjęciu wyjątkowy charakter. Takie detale jak wydrukowany tekst piosenki “Sto lat” dla obcojęzycznych gości czy dekoracje ślubne nawiązujące kolorystyką do architektury rodzinnych stron Pierre’a Louisa budziły sympatię i uśmiech na twarzach.

Pałac Zdunowo wesele w obiektywie Luke Sezeck

Tak wyglądał polsko-francuski ślub i przyjęcie weselne w Pałacu Zdunowo niedaleko Warszawy, którym Anna i Pierre Louis rozpoczęli nowy rozdział swojej wspólnej historii. Czy gdyby poznali się wcześniej, w Paryżu, ten happy end miałby miejsce? Czy miałbym okazję fotografować jeden z najszczęśliwszych dni ich życia? Tego nie dowiemy się nigdy. Ale jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś innego — np. jak wygląda współpraca z fotografem ślubnym — służę Wam pomocą. Pomocą w wyborze Waszego fotografa niech będzie też opinia, którą Ania i Pierre byli mili napisać po tym jak otrzymali swoje zdjęcia ślubne:

“Łukasz bezbłędnie uwiecznił ten dzień – jego zdjęcia są pełne ciepła, i świetnie oddają atmosferę tego dnia. Był dla nas oczywistym wyborem – jego portfolio od samego początku wyróżniało się pośród innych fotografów osobistym stylem i umiejętnością uchwycenia magicznych momentów dzięki którym zamiast zwykłego reportażu, uzyskuje spójną opowieść pełną emocji. Pomimo planowania wesela na odległość, współpraca z Łukaszem była samą przyjemnością – Łukasz był nie tylko profesjonalistą światowej klasy w każdym calu, ale też był pełen pozytywnej energii w dniu ślubu i świetnie wczuł się w atmosferę dnia, sprawiając że zarówno my, jak i nasi goście czuliśmy się swobodnie w trakcie fotografowania (co usłyszeliśmy od niejednej osoby na przyjęciu). Jego zdjęcia mają ponadczasowy urok i wiemy, że za trzydzieści lat będą nam sprawiać tak samo wielką radość jak tydzień po ślubie”.

DETALE ŚLUBNE: Suknia ślubna: Rina Cossack, custom design.
 Biżuteria ślubna: Miu Miu, Decolove.
 Dekoracje ślubne: More 4u (kwiaty), Girlandia (lampki).
 Włosy: Łubiński Kowalski VIP Room. Make up: Monika Kropat.
 Buty: Ania- Rupert Sanderson. Pierre-Louis: Crockett & Jones. Garnitur: Gambler Paris. Krawat: Hermès. DJ: Warsaw Wedding DJs. Miejsce wesela: Pałac Zdunowo

wesele w pałacu w zdunowie eleganckie buty ślubne pałac zdunowo przygotowania ślubne w pałacu zdunowo ślubne przygotowania w pałacu zdunowo selfie ślubne w pałacu w zdunowieślubne dekoracje kwiatowe pałac zdunowodekoracje ślubne w pałacu w zdunowie panna młoda i pałac zdunowomiędzynarodowy ślub w bristolu i pałacu zdunowo międzynarodowy ślub w Warszawie i pałacu zdunowomiędzynarodowy ślub Warszawa i pałac zdunowo para młoda i ich międzynarodowy ślub i wesele pałac zdunowo elegancki ślub pałac zdunowo polsko-francuski ślub Warszawa i pałac zdunowoelegancki międzynarodowy ślub pałac zdunowo polsko-francuski ślub w zdunowiepiękna panna młoda w Pałacu w Zdunowie sesja pelenrowa i piękne wesele w pałacu zdunowo sesja ślubna i piękne międzynarodowe wesele w pałacu zdunowo międzynarodowe wesele w pałacu zdunowo w obiektywie luke sezeck polsko-francuski ślub pałac zdunowopałac zdunowo i piękne dekoracje ślubne dekoracje ślubne pałac zdunowo wesele pałac zdunowo i pierwszy taniec pierwszy taniec na parkiecie w pałacu zdunowopierwszy taniec pary młodej na weselu w pałacu zdunowo zabawa weselna pałac zdunowo namiot na wesele przed pałacem zdunowo

Spodobał się Wam reportaż z wesela w Pałacu Zdunowo? Planujecie tu swoje eleganckie przyjęcie weselne? Śmiało napiszcie do mnie – chętnie uwiecznię to na moich fotografiach.