Anna & Pierre LouisEleganckie wesele w Pałacu ZdunowoReal wedding

Swoją drugą połowę można znaleźć wszędzie — zarówno w tej samej dzielnicy, jak i w odległym kraju daleko od domu. Tak się składa, że historia Anny i Pierre’a Louisa łączy w sobie oba scenariusze. Jak to możliwe?

Anna i Pierre Louis – tak daleko, choć tak blisko

Anna i Pierre mieszkali w Paryżu. Osobno, lecz dzieliła ich jedynie odległość krótkiego spaceru. Mogli niemal codziennie widywać się w jednej z przytulnych, okolicznych kawiarni lub wybierać ulubione owoce na pobliskim straganie. Mogli, lecz do tej pory nie wiedzą, czy tak było — przez cały czas mieszkania obok siebie, nie mieli okazji się poznać.
Los jednak nie dawał za wygraną. Kiedy kilka lat później obydwoje zamieszkali w Londynie, ich ścieżki nareszcie się przecięły. Finał tej romantycznej historii, czyli międzynarodowy ślub w Pałacu Zdunowo, miałem szansę uwiecznić na zdjęciach.

międzynarodowy ślub w pałacu zdunowo

Eleganckie przyjęcie weselne w Pałacu Zdunowo

Wesele w Pałacu Zdunowo to doskonała propozycja dla par, które marzą o eleganckim przyjęciu w otoczeniu przyrody. Zbudowany w stylu zmodernizowanego baroku, położony w zabytkowym parku tworzy piękne tło dla tak ważnej uroczystości.
Jeden z najpiękniejszych pałaców na Mazowszu oferuje wyśmienite jedzenie, profesjonalną obsługę oraz chwalony przez wielu gości zespół muzyczny. Pracownicy pałacowego hotelu i restauracji służą pomocą i dzielą się swoim doświadczeniem w planowaniu wesel. Pałac Zdunowo doceniło także Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, wyróżniając go jako obiekt, który spełnia najwyższe standardy obsługi w Polsce.

międzynarodowe wesele w palacu zdunowo

Naturalny wybór – międzynarodowe wesele w Pałacu Zdunowo

Sam ślub odbył się w kościele św. Anny w Warszawie, gdzie przepełnieni wzruszeniem goście byli świadkami przypieczętowania miłości Młodej Pary. A po sakramentalnym tak nadszedł czas na świętowanie!
Anna i Pierre Louis od samego początku wiedzieli, jak będzie wyglądał ich międzynarodowy ślub i wesele. Wymarzyli sobie, aby ten dzień był radosny, naturalny i spontaniczny — zupełnie jak oni sami. Szukając idealnego miejsca, zwracali uwagę na bliskość przyrody i bardzo zależało im, by natura miejsca odzwierciedlała to, co im samym gra w duszach.
Przyjęcie ślubne w Pałacu Zdunowo okazało się strzałem w 10. Miejsce pozwala na zachowanie swobodnej atmosfery, nie tracąc przy tym na elegancji. Park, który otacza budynek, stanowił tło nie tylko pięknych zdjęć ślubnych, ale i wesołych rozmów członków rodziny i przyjaciół. Świetne miejsce na naturalną sesję ślubną.
Międzynarodowy charakter wydarzenia i połączenie dwóch różnych kultur zaowocowały też niepowtarzalnymi smaczkami, które nadały przyjęciu wyjątkowy charakter. Takie detale jak wydrukowany tekst piosenki “Sto lat” dla obcojęzycznych gości czy dekoracje ślubne nawiązujące kolorystyką do architektury rodzinnych stron Pierre’a Louisa budziły sympatię i uśmiech na twarzach.

Pałac Zdunowo wesele w obiektywie Luke Sezeck

Tak wyglądał polsko-francuski ślub i przyjęcie weselne w Pałacu Zdunowo niedaleko Warszawy, którym Anna i Pierre Louis rozpoczęli nowy rozdział swojej wspólnej historii. Czy gdyby poznali się wcześniej, w Paryżu, ten happy end miałby miejsce? Czy miałbym okazję fotografować jeden z najszczęśliwszych dni ich życia? Tego nie dowiemy się nigdy. Ale jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś innego — np. jak wygląda współpraca z fotografem ślubnym — służę Wam pomocą. Pomocą w wyborze Waszego fotografa niech będzie też opinia, którą Ania i Pierre byli mili napisać po tym jak otrzymali swoje zdjęcia ślubne:

“Łukasz bezbłędnie uwiecznił ten dzień – jego zdjęcia są pełne ciepła, i świetnie oddają atmosferę tego dnia. Był dla nas oczywistym wyborem – jego portfolio od samego początku wyróżniało się pośród innych fotografów osobistym stylem i umiejętnością uchwycenia magicznych momentów dzięki którym zamiast zwykłego reportażu, uzyskuje spójną opowieść pełną emocji. Pomimo planowania wesela na odległość, współpraca z Łukaszem była samą przyjemnością – Łukasz był nie tylko profesjonalistą światowej klasy w każdym calu, ale też był pełen pozytywnej energii w dniu ślubu i świetnie wczuł się w atmosferę dnia, sprawiając że zarówno my, jak i nasi goście czuliśmy się swobodnie w trakcie fotografowania (co usłyszeliśmy od niejednej osoby na przyjęciu). Jego zdjęcia mają ponadczasowy urok i wiemy, że za trzydzieści lat będą nam sprawiać tak samo wielką radość jak tydzień po ślubie”.

DETALE ŚLUBNE: Suknia ślubna: Rina Cossack, custom design.
 Biżuteria ślubna: Miu Miu, Decolove.
 Dekoracje ślubne: More 4u (kwiaty), Girlandia (lampki).
 Włosy: Łubiński Kowalski VIP Room. Make up: Monika Kropat.
 Buty: Ania- Rupert Sanderson. Pierre-Louis: Crockett & Jones. Garnitur: Gambler Paris. Krawat: Hermès. DJ: Warsaw Wedding DJs. Miejsce wesela: Pałac Zdunowo

wesele w pałacu w zdunowie eleganckie buty ślubne pałac zdunowo przygotowania ślubne w pałacu zdunowo ślubne przygotowania w pałacu zdunowo selfie ślubne w pałacu w zdunowieślubne dekoracje kwiatowe pałac zdunowodekoracje ślubne w pałacu w zdunowie panna młoda i pałac zdunowomiędzynarodowy ślub w bristolu i pałacu zdunowo międzynarodowy ślub w Warszawie i pałacu zdunowomiędzynarodowy ślub Warszawa i pałac zdunowo para młoda i ich międzynarodowy ślub i wesele pałac zdunowo elegancki ślub w pałacu zdunowo- luke sezeck fotograf slubnypałac zdunowo i piękne dekoracje ślubne na stole- luke sezeck fotografia stol weselny i dekoracje slubne w palacu zdunowo- luke sezeck fotografia slubna elegancki międzynarodowy ślub pałac zdunowopolsko-francuski ślub Warszawa i pałac zdunowo polsko-francuski ślub w zdunowiepiękna panna młoda w Pałacu w Zdunowie- luke sezeck sesja pelenrowa i piękne wesele w pałacu zdunowo sesja ślubna i piękne międzynarodowe wesele w pałacu zdunowo-luke sezeck pałac zdunowo i piękne dekoracje ślubne- luke sezeck fotografia slubnamiędzynarodowe wesele w pałacu zdunowo w obiektywie luke sezeckpolsko-francuski ślub pałac zdunowo-bukiet panny mlodej- luke sezeck piekna panna mloda i jej druhny- wesele w palacu zdunowo- luke sezeck fotograf slubnypałac zdunowo i miedzynarodowi goscie weselni obok mlodej pary- luke sezeck fotografia slubna pierwszy taniec na parkiecie w pałacu zdunowoMloda para tanczy pierwszy taniec podczas wesela w palacu zdunowo- luke sezeck fotografiawesele pałac zdunowo i pierwszy taniecTaniec mlodej pary podczas wesela w palacu zdunowo- luke sezeckMloda para tanczy podczas wesela w palacu zdunowo- luke sezeck namiot na wesele przed pałacem zdunowo

Spodobał się Tobie mój reportaż z wesela w Pałacu Zdunowo? Planujesz zorganizować tu swoje eleganckie przyjęcie? Śmiało napisz do mnie – chętnie dowiem się więcej o Twoich planach ślubnych i z przyjemnością podpowiem jak najlepiej zorganizować czas pod kątem reportażu oraz sesji sesji ślubnej w Pałacu w Zdunowie.

NAPISZ DO MNIE

Fields marked with an * are required