Anna & Pierre LouisEleganckie wesele w Pałacu ZdunowoReal wedding

Swoją drugą połowę można znaleźć wszędzie — zarówno w tej samej dzielnicy, jak i w odległym kraju daleko od domu. Tak się składa, że historia Anny i Pierre’a Louisa łączy w sobie oba te scenariusze. Ich zwieńczeniem okazał się być Pałac Zdunowo i eleganckie wesele, które miałem przyjemnosć fotografować. Przeczytajcie piękną, międzynarodową historię Anny i Pierre’a Louis.

międzynarodowe wesele w pałacu zdunowo- Luke Sezeck

Anna i Pierre Louis – tak daleko, choć tak blisko

Anna i Pierre mieszkali w Paryżu. Osobno, lecz dzieliła ich jedynie odległość krótkiego spaceru. Mogli niemal codziennie widywać się w jednej z przytulnych, okolicznych kawiarni lub wybierać ulubione owoce na pobliskim straganie. Mogli, lecz do tej pory nie wiedzą, czy tak było — przez cały czas mieszkania obok siebie, nie mieli okazji się poznać. Los jednak nie dawał za wygraną. Kiedy kilka lat później obydwoje zamieszkali w Londynie, ich ścieżki nareszcie się przecięły. Finał tej romantycznej historii, czyli międzynarodowy ślub w Pałacu Zdunowo, miałem szansę uwiecznić na zdjęciach.

Pałac Zdunowo i eleganckie przyjęcia weselne

Wesele w Pałacu Zdunowo to doskonała propozycja dla par, które marzą o eleganckim przyjęciu w otoczeniu przyrody. Zbudowany w stylu zmodernizowanego baroku, położony w zabytkowym parku tworzy piękne tło dla tak ważnej uroczystości.

wesele w palacu zdunowo-portret młodej pary- Luke Sezeck

Jeden z najpiękniejszych pałaców na Mazowszu oferuje wyśmienite jedzenie, profesjonalną obsługę oraz chwalony przez wielu gości zespół muzyczny. Pracownicy pałacowego hotelu i restauracji służą pomocą i dzielą się swoim doświadczeniem w planowaniu wesel. Pałac Zdunowo doceniło także Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, wyróżniając go jako obiekt, który spełnia najwyższe standardy obsługi w Polsce.

Naturalny wybór – międzynarodowe wesele w Pałacu Zdunowo

Sam ślub odbył się w kościele św. Anny w Warszawie, gdzie przepełnieni wzruszeniem goście byli świadkami przypieczętowania miłości Młodej Pary. A po sakramentalnym tak nadszedł czas na świętowanie!

Młoda para i goście podczas wesela w Pałacu Zdunowo- Luke Sezeck fotografia ślubna Warszawa

Anna i Pierre Louis od samego początku wiedzieli, jak będzie wyglądał ich międzynarodowy ślub i wesele. Wymarzyli sobie, aby ten dzień był radosny, naturalny i spontaniczny — zupełnie jak oni sami. Szukając idealnego miejsca, zwracali uwagę na bliskość przyrody i bardzo zależało im, by natura miejsca odzwierciedlała to, co im samym gra w duszach.

Przyjęcie ślubne w Pałacu Zdunowo okazało się strzałem w 10. Miejsce pozwala na zachowanie swobodnej atmosfery, nie tracąc przy tym na elegancji. Park, który otacza budynek, stanowił tło nie tylko pięknych zdjęć ślubnych, ale i wesołych rozmów członków rodziny i przyjaciół. Dodatkowo okazał się być świetnym miejscem na naturalną sesję ślubną.

Międzynarodowy charakter wydarzenia i połączenie dwóch różnych kultur zaowocowały też niepowtarzalnymi smaczkami, które nadały przyjęciu wyjątkowy charakter. Takie detale jak wydrukowany tekst piosenki “Sto lat” dla obcojęzycznych gości czy dekoracje ślubne nawiązujące kolorystyką do architektury rodzinnych stron Pierre’a Louisa budziły sympatię i uśmiech na twarzach.

Pałac Zdunowo wesele w obiektywie Luke SezeckPałac Zdunowo- wesele międzynarodowe w obiektywie Luke Sezeck

Tak wyglądał polsko-francuski ślub i przyjęcie weselne w Pałacu Zdunowo niedaleko Warszawy, którym Anna i Pierre Louis rozpoczęli nowy rozdział swojej wspólnej historii. Czy gdyby poznali się wcześniej, w Paryżu, ten happy end miałby miejsce? Czy miałbym okazję fotografować jeden z najszczęśliwszych dni ich życia? Tego nie dowiemy się nigdy. Ale jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś innego — np. jak wygląda współpraca z fotografem ślubnym — służę Wam pomocą. Pomocą w wyborze Waszego fotografa niech będzie też opinia, którą Ania i Pierre byli mili napisać po tym jak otrzymali swoje zdjęcia ślubne:

“Łukasz bezbłędnie uwiecznił ten dzień – jego zdjęcia są pełne ciepła, i świetnie oddają atmosferę tego dnia. Był dla nas oczywistym wyborem – jego portfolio od samego początku wyróżniało się pośród innych fotografów osobistym stylem i umiejętnością uchwycenia magicznych momentów dzięki którym zamiast zwykłego reportażu, uzyskuje spójną opowieść pełną emocji. Pomimo planowania wesela na odległość, współpraca z Łukaszem była samą przyjemnością – Łukasz był nie tylko profesjonalistą światowej klasy w każdym calu, ale też był pełen pozytywnej energii w dniu ślubu i świetnie wczuł się w atmosferę dnia, sprawiając że zarówno my, jak i nasi goście czuliśmy się swobodnie w trakcie fotografowania (co usłyszeliśmy od niejednej osoby na przyjęciu). Jego zdjęcia mają ponadczasowy urok i wiemy, że za trzydzieści lat będą nam sprawiać tak samo wielką radość jak tydzień po ślubie”.

DETALE ŚLUBNE: Suknia ślubna: Rina Cossack, custom design.
 Biżuteria ślubna: Miu Miu, Decolove.
 Dekoracje ślubne: More 4u (kwiaty), Girlandia (lampki).
 Włosy: Łubiński Kowalski VIP Room. Make up: Monika Kropat.
 Buty: Ania- Rupert Sanderson. Pierre-Louis: Crockett & Jones. Garnitur: Gambler Paris. Krawat: Hermès. DJ: Warsaw Wedding DJs. Miejsce wesela: Pałac Zdunowo

wesele w pałacu zdunowo- suknia ślubna- Luke Sezeck eleganckie buty ślubne pałac zdunowo przygotowania ślubne w pałac zdunowo- Luke Sezeck ślubne przygotowania w pałac zdunowo selfie ślubne w pałacu w zdunowie- Luke Sezeckślubne dekoracje kwiatowe pałac zdunowopiękne dekoracje ślubne i pałac zdunowo- Luke Sezeck wesele w pałac zdunowo- piękna suknia ślubna- Luke Sezeck portret ślubny panny młodej w pałac zdunowo- Luke Sezeckmiędzynarodowy ślub w bristolu i pałacu zdunowo portret ślubny pana młodego w hotelu bristol- wesele pałac zdunowo- Luke Sezeck portret młodej pary- wesele pałac zdunowo- Luke Sezeck międzynarodowy ślub w Warszawie i w pałacu zdunowo- Luke Sezeckmiędzynarodowy ślub Warszawa i pałac zdunowo- Luke Sezeck fotografia para młoda i międzynarodowy ślub i wesele pałac zdunowo- Luke Sezeck elegancki ślub i pałac zdunowo- Luke Sezeck fotograf slubnyPara młoda i wesele w pałac zdunowo- Luke Sezeck fotograf ślubny Warszawapałac zdunowo i piękne dekoracje ślubne na stole- luke sezeck fotografia stol weselny i dekoracje slubne w palac zdunowo- luke sezeck fotografia slubna eleganckie międzynarodowe wesele pałac zdunowo- Luke Sezeck fotograf ślubnypolsko-francuska para młoda i ich ślub w pałac zdunowo- Luke Sezeck polsko-francuski ślub w zdunowie- panna młoda i druhnypiękna panna młoda podczas wesela w Pałacu Zdunowo- Luke Sezeck sesja pelenrowa i piękne wesele w pałacu zdunowo- Luke Sezeck sesja ślubna i międzynarodowe wesele w pałacu zdunowo-Luke Sezeck para młoda i sesja ślubna w Pałac Zdunowo- Luke Sezeck fotografia Pałac Zdunowo- dekoracje weselne w ogrodzie- Luke Sezeck fotografia slubnaMiędzynarodowe wesele w pałacu zdunowo w obiektywie Luke SezeckPolsko-francuski ślub pałac zdunowo-bukiet panny mlodej- Luke Sezeck piekna panna mloda i druhny- wesele w palacu zdunowo- luke sezeck fotograf slubnypałac zdunowo i miedzynarodowi goscie weselni obok mlodej pary- luke sezeck fotografia slubna Mloda para tanczy pierwszy taniec podczas wesela w Pałac Zdunowo- Luke Sezeck fotografiaPierwszy taniec młodej pary na parkiecie Pałacu Zdunowo- Luke SezeckWesele Pałac Zdunowo i pierwszy taniec w wykonaniu pary młodej- Luke SezeckTaniec mlodej pary podczas wesela w palacu zdunowo- Luke SezeckZabawa weselna w Palacu Zdunowo- Luke Sezeck fotograf ślubny Namiot na wesele przed Pałacem Zdunowo- Luke Sezeck

Dziękuję Ci serdecznie za przeczytanie do końca mojego artykułu. Jeśli spodobał się Tobie reportaż z wesela w Pałacu Zdunowo i planujesz zorganizować tutaj swoje eleganckie przyjęcie- śmiało napisz do mnie. Chętnie dowiem się więcej o Twoich planach ślubnych i z przyjemnością podpowiem jak najlepiej zorganizować czas pod kątem reportażu oraz sesji ślubnej.

Pałac Zdunowo to bardzo elegancka przestrzeń na przyjęcie weselne. Jeśli ten wpis przypadł Wam do gustu to na pewno zainteresuje was równie gustowne wesele w Warszawie w Reducie Banku Polskiego.