Tamara & AdamMiędzynarodowe wesele w Amber Room WarszawaReal wedding

Miłość może znaleźć nas wszędzie. Czasami łączymy się na całe życie z kimś, kogo znamy od wczesnej młodości. Innym razem wyjeżdżamy na drugi koniec świata, gdzie może tylko przypadkiem nasza droga krzyżuje się z drogą naszej drugiej połowy. Właśnie taki scenariusz przytrafił się bohaterom dzisiejszej historii- historii ze sportową karierą i międzynarodowym weselem w Amber Room w tle. Przeczytajcie!

Historia sportowców na drugim końcu świata zwieńczona weselem w Amber Room

wesele amber room-luke sezeck fotograf ślubny warszawa

Adam urodził się i wychował w Warszawie. Tamara ma włoskie i francuskie korzenie, lecz dorastała w USA. Los dołożył wszelkich starań, aby dzielące ich 8 tys. kilometrów nie było przeszkodą w spotkaniu. Jako uzdolniony pływak, Adam otrzymał stypendium na amerykańskim University of Pittsburgh, gdzie poznał swoją przyszłą żonę. Obydwoje reprezentowali uczelnię na zawodach pływackich — to miłość do sportu była więc początkiem miłości w życiu prywatnym. Z biegiem lat kariera sportowa zeszła na drugi plan, jednak łączące tę dwójkę uczucie rozwijało się nadal. Zwieńczeniem wspólnie spędzonych lat był piękny, międzynarodowy ślub i wesele w restauracji Amber Room w Warszawie.

Wyjątkowy dzień, wyjątkowe miejsce — międzynarodowe wesele w Amber Room Warszawa

młoda para w łazienkach królewskich- wesele amber room warszawa- luke sezeck

Przygotowania do ceremonii odbyły się w zaciszu atelier Roberta Czerwika — projektanta, spod którego igły wyszła suknia Tamary. W powietrzu czuć było ekscytację i to charakterystyczne dla ślubów zniecierpliwienie, pomieszane z nieopisanym poczuciem szczęścia. Gdy wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, nadeszła pora, by dołączyć do bliskich, wyczekujących Młodej Pary w Kościele Św. Anny. Kościół Św. Anny na Krakowskim Przedmieściu to budynek w eklektycznym stylu, który zmieniał się na przestrzeni wieków. Dziś znany jest z pięknie zdobionego wnętrza — idealnego na klasyczny ślub w Warszawie. To właśnie tutaj Tamara i Adam tak radośnie rozpoczęli nowy rozdział wspólnego życia.

Przyjęcie weselne w restauracji Amber Room

restauracja amber room w Warszawie- wesele w obiektywie Luke Sezeck fotograf ślubny

Po wzruszającej uroczystości — już jako małżeństwo — Młodzi pojechali ze mną na plenerową sesję ślubną w Łazienkach Królewskich. Tuż obok znajduje się zabytkowy Pałac Sobańskich z restauracją Amber Room — miejsce weselnego przyjęcia. Pałac mieści się w samym sercu stolicy. Przed wojną w Sali Kryształowej budynku organizowano huczne bale, na których bawiła się śmietanka towarzyska Warszawy. Dziś w blasku kryształowych żyrandoli wyjątkowe chwile mogą świętować goście restauracji Amber Room.
Restauracja była wielokrotnie doceniana w prestiżowych zestawieniach i wyróżniana takimi odznaczeniami jak nagroda Gault&Millau. Wykwintne menu łączy w sobie polską tradycję i europejskie trendy, a wykwalifikowany personel zapewnia najwyższy poziom obsługi wydarzeń. To wszystko sprawia, że lokal jest doskonałym miejscem na eleganckie wesele w Warszawie. Podobnego zdania byli Państwo Młodzi, decydując się na międzynarodowe przyjęcie weselne w Amber Room.

Najlepsze miejsce na eleganckie wesele w Warszawiezdjęcie grupowe gości weselnych- amber room warszawa- luke sezeck

Tamara i Adam znaleźli moją ofertę w serwisie Zankyou.pl. Dzięki temu, że pojawiłem się na liście 10 najlepszych fotografów ślubnych w Warszawie, mogli szybko sprawdzić moją ofertę. Gdy skontaktowali się ze mną, od razu zaiskrzyło. Na spotkaniu przy kawie okazało się, że mamy wiele tematów do rozmowy. Od razu złapaliśmy wspólny język i sprawnie ustaliliśmy plan, jak sfotografować ich międzynarodowy ślub w Warszawie. Fotografia ślubna daje najlepsze efekty, gdy fotograf pozna bliżej parę i jej oczekiwania. Jak w każdej tego typu współpracy niezbędne jest też zaufanie i pozytywna energia. Efekty naszych wspólnych spotkań i rozmów można zobaczyć na zdjęciach z uroczystości, natomiast sama młoda para naszą współpracę ocenia tak:

Współpraca fotografa ślubnego z młodą parą – wesele Amber Room, Warszawawesele międzynarodowe w restauracji amber room warszawa- Luke Sezeck

Wybór fotografa na ślub był jednym z najbardziej stresujących momentów w całym procesie planowania. Jak zapewne większość par, chcieliśmy mieć pewność, że wspomnienia z najważniejszego dnia naszego życia zostaną uwiecznione na pięknych zdjęciach. Wszystkie nasze obawy i stres zniknęły po spotkaniu z Łukaszem, na które przyszedł przygotowany ze swoim ślubnym portfolio i, przede wszystkim, swoją pozytywną energią. Zdjęcia ślubne Łukasza mówią same za siebie, to prawdziwa światowa czołówka. Jednakże to jego charakter i płynna znajomość j. angielskiego pomogły nam w podjęciu ostatecznej decyzji. Na weselu pojawili się goście z Polski, USA, Włoch, Kanady i Niemiec. Łukasz, który współpracował ze swoim przyjacielem Arturem, jako drużyna bezbłędnie poradzili sobie z wmieszaniem się w tłum i sprawieniu, że goście czuli się komfortowo. Ten komfort przełożył się na noc wypełnioną radosnymi chwilami uwiecznionymi przez tych dwóch wirtuozów fotografii. Serdecznie polecamy Łukasza i jego talent!”  Tamara & Adam.

Suknia ślubna: Robert Czerwik
Biżuteria ślubna: Henne Jewlery
Kwiaty Panna Młoda oraz dekoracje kwiatowe: Bukieciarnia Mokotowska
Włosy Panny Młodej: Robert Czerwik
Makijaż Panny Młodej: Anna Użyńska
Buty Panna Młoda: Jimmy Choo
Buty Pan Młody: Jan Kielman
Garnitur ślubny: Samuel Baron Clothiers
DJ: In Private – Dj Mirro
Second shooter: Artur Loboda
Tort weselny: Restauracja Amber Room
miejsce wesela: restauracja Amber Room
pałac sobańskich wnętrze- wesele amber room warszawa- luke sezeckdetale ślubne u robert czerwik- wesele amber room warszawa- luke sezecksuknia slubna w salonie robert czerwik- wesele amber room warszawa- luke sezecksuknia slubna atelier robert czerwik- wesele amber room warszawa- luke sezeckfryzura slubna robert czerwik- wesele amber room warszawa- luke sezeckdetale slubne robert czerwik- wesele amber room warszawa- luke sezeckpanna młoda przygotowania u robert czerwik- wesele amber room warszawa- luke sezeckmakijaz slubny robert czerwik- wesele amber room warszawa- luke sezeckdetale slubne robert czerwik atelier- wesele amber room warszawa- luke sezeckprzygotowania panny mlodej u roberta czerwika- wesele amber room warszawa- luke sezeckpan młody u robert czerwik- wesele amber room warszawa- luke sezeckdetale slubne pan mlody- wesele amber room warszawa- luke sezeckpanna mloda robert czerwik- wesele amber room warszawa- luke sezeck przygotowania pana mlodego u robert czerwik- wesele amber room- luke sezeckprzygotowania ślubne u robert czerwik- wesele amber room- luke sezeckpan mlody- wesele amber room- luke sezeckpanna mloda robert czerwik- wesele amber room- luke sezeckpara młoda- robert czerwik- wesele amber room- luke sezeckfirst look mlodej pary u robert czerwik- wesele amber room- luke sezeckmloda para w drodze do kosciola- wesele amber room- luke sezeckprzed ceremonia slubna- wesele amber room- luke sezeckkosciol sw anny w warszawie- wesele amber room- luke sezeck zdjecie slubne w kosciele sw. anny- wesele amber room warszawa- luke sezeck
wyjscie z kosciola- wesele amber room- luke sezeck mloda para przed kosciolem sw anny warszawa- wesele amber room- luke sezeck mloda para w drodze na wesele amber room- luke sezecksesja slubna w lazienkach krolewskich- wesele amber room warszawa- luke sezeck panna mloda w lazienkach krolewskich- wesele amber room warszawa- luke sezecksesja slubna w lazienkach- wesele amber room warszawa- luke sezeck zdjecia slubne w lazienkach krolewskich- wesele amber room warszawa- luke sezeckGoscie weselni w amber room warszawa- luke sezeck panna mloda w palacu sobanskich- wesele amber room warszawa- luke sezeck zdjecie grupowe gosci weselnych w ogrodzie amber room warszawa- luke sezeckpiekne wnetrze restauracji- wesele amber room warszawa- luke sezeckdekoracje weselne stolow amber room warszawa- luke sezeck wykwintne przyjecie weselne amber room warszawa- luke sezeck sesja w dniu slubu- wesele amber room warszawa- luke sezeck naturalna fotografia slubna- wesele amber room warszawa- luke sezeck
Dziękuję Ci serdecznie za przeczytanie do końca mojego artykułu. Cóż więcej mogę dodać? Jeśli podobają się Tobie moje zdjęcia ślubne i wkrótce przyda Ci się profesjonalny fotograf ślubny  w Warszawie lub innej części Polski — odezwij się do mnie. Wspólnie stworzymy piękną fotograficzną pamiątkę również z Twojego wesela.