Sylwia & Jose Wesele Tropical Boho – Reduta Banku Polskiego WarszawaReal wedding

Wyobraźcie sobie miłość, którą zaczyna się na tropikalnej wyspie, a przypieczętowana zostaje podczas uroczystości w monumentalnym obiekcie, który zapiera dech swoją historią, prestiżem i wnętrzami. Brzmi jak marzenie rodem z amerykańskich filmów, ale wydarzyło się naprawdę w Polsce. To Warszawa stała się miejscem tak ważnym w historii mojej pary. Tak w skrócie można opisać wesele boho w Reduta Banku Polskiego, którego bohaterami byli Sylwia i Jose. Jednak ten skrót to zdecydowanie za mało — koniecznie przeczytaj więcej!

Reduta Banku Polskiego wesele boho w Warszawie w obiektywie Luke Sezeck Fotografia

Sylwia i Jose — historia miłosna rodem z kina

Sylwia i Jose poznali się na gorącej Gran Canarii i zakochali w sobie w ciągu kilku chwil. Miłość od pierwszego wejrzenia okazała się czymś więcej, niż wakacyjną przygodą. Pół roku później Jose przeprowadził się do Polski, by zamieszkać ze swoją przyszłą żoną. Jak mówi sama Sylwia, od tamtej pory stali się nierozłączni.

Wyspy Kanaryjskie okazały się scenerią wielu następnych istotnych wydarzeń w ich związku. Podczas jednej z kolejnych podróżniczych przygód — tym razem na Lanzarote — Jose wsunął na palec Sylwi zaręczynowy pierścionek. Finał tej historii możecie dziś oglądać na moich zdjęciach ślubnych, bo było nim oczywiście wesele w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Wspaniały finał tej miłosnej historii!

Międzynarodowe Wesele boho w Reducie Banku Polskiego, Warszawa - Luke Sezeck Fotografia ślubna

 Doskonałe miejsce na oryginalne wesele – Reduta Banku Polskiego w Warszawie

Czy miejsce o tak dużym znaczeniu historycznym może być dobrą lokalizacją na przyjęcie weselne w Warszawie? Dla każdego, kto lubi nietypowe, a przy tym niesamowicie klimatyczne i eleganckie rozwiązania — zdecydowanie tak! Jeśli chcecie poznać moją opinie Reduta Banku Polskiego to jedno z ciekawszych miejsc na oryginalne wesele w Warszawie. Zobaczcie sami na poniższych zdjęciach jak niezwykłe przyjęcie weselne da się tu urządzić.

Reduta Banku Polskiego, Warszawa — budynek z wyjątkową historią

Reduta Banku Polskiego to obiekt, który odegrał niebagatelną rolę w historii Polski. Powstał 113 lat temu w miejscu dawnej mennicy królewskiej i był m.in. najważniejszą siedzibą Banku Polskiego oraz miejscem walki żołnierzy Powstania Warszawskiego w 1944 roku. Na fasadzie budynku do dziś widoczne są ślady pocisków. Reduta Banku Polskiego jest więc bardzo autentyczną przestrzenią – z klimatem, charakterem i historią. To nie jest kolejna sala weselna. to budynek z duszą.

Reduta Banku Polskiego Warszawa - Wesele boho, Luke Sezeck Fotografia

Dzisiaj działalność Reduty skupia się na tworzeniu niezapomnianych momentów, nie odcinając się jednak od swojej historii. Jej mury miały okazję gościć m.in. przyjęcie, w którym brali udział dziadkowie Pana Młodego, działający podczas Powstania w Reducie Banku Polskiego. Wesele Sylwi i Jose miała miejsce 1 sierpnia, co było dla nich ważnym symbolem w tym wyjątkowym dniu.

Reduta Banku Polskiego – oryginalny styl z przełomu stuleci

Jeśli kusi Cię niepowtarzalny styl, którym charakteryzuje się Reduta Banku Polskiego, wesele w tym kompleksie może okazać się spełnieniem Twoich marzeń. Obiekt ma za sobą gruntowną renowację, jednak nie stracił ani odrobiny ze swojego dawnego czaru. Prace remontowe przebiegały z zachowaniem najwyższej troski o zachowanie oryginalnego charakteru budynku.

Oryginalne wesele w Reducie Banku Polskiego - boho dekoracje

Klasa, blichtr i przedwojenny szyk tego miejsca doskonale łączą się z nowoczesnymi motywami. Wesele w Reducie Banku Polskiego aż prosi się o oryginalne, odważne aranżacje — style takie, jak The Great Gatsby, industrialny, boho czy właśnie tropikalny. Tutaj o niezwykle ciekawy koncept kreatywny przyjęcia Sylwii i Jose zadbała Izba Przyjęć. Stworzyła pomysł idealnie podkreślający oryginalny charakter i piękno Reduty. Duże okna, zabytkowa cegła i przestronne wnętrza to elementy, które czynią budynek unikatem i przyciągają pary, które szukają nietuzinkowego miejsca na swoje przyjęcia w Warszawie.

Międzynarodowe wesele- Reduta Banku Polskiego - tropikalne dekoracje i kwiaty

Reduty Banku Polskiego to odwaga aranżacji i otwartość na pomysły

Niekwestionowaną zaletą lokalu jest otwartość zespołu Reduty Banku Polskiego na nawet najbardziej odważne pomysły ślubne klientów. Możliwości aranżacji wnętrza oraz organizacji unikatowych atrakcji na przyjęciu weselnym są niezwykle bogate. Izba Przyjęć mogła więc jak zwykle poszaleć i tym razem stworzyła we wnętrzach Reduty istne tropiki w klimacie boho. To oni zadbali o wszystkie dekoracje przyjęcia, kompozycje roślinne, papeterię i dodatki kwiatowe Młodej Pary.

Reduta Banku Polskiego w Warszawie to miejsce chętnie współpracujące z ludzmi, którzy z entuazjazmem z oferują swoją pomoc i przedstawiają ciekawe propozycje różnorodnych rozwiązań na wesele. Nietypowe dekoracje czy 16-godzinne przyjęcie? Organizacja wesela z takimi smaczkami to dla nich codzienność.

Wesele tropical boho w Reduta Banku Polskiego w Warszawie - Luke Sezeck Fotografia ślubna

Jednym słowem – Reduta Banku Polskiego w Warszawie to miejsce, w którym najbardziej śmiałe wyobrażenia o przyjęciu weselnym stają się rzeczywistością.

Lokalizacja w centrum Warszawy

Reduta Banku Polskiego mieści się w ścisłym centrum Warszawy — przy ul. Bielańskiej 10, w dzielnicy Śródmieście. Miejscowym zapewnia więc wygodny dojazd taksówką z niemal wszystkich części miasta. Gościom spoza stolicy umożliwia natomiast łatwe znalezienie lokalu.

Międzynarodowe przyjęcie Sylwii i Jose —Reduta Banku Polskiego – wesele w stylu tropical boho

Jak już wspomniałem wyżej, klimat Wysp Kanaryjskich towarzyszył mojej parze od samego początku, dlatego nie mogło zabraknąć go także na przyjęciu weselnym w Reducie Banku Polskiego. Jasnym wyborem było więc wesele w stylu tropical boho. Sylwia i Jose przez 4 lata narzeczeństwa nie mogli znaleźć lokalu, który urzekłby ich swoim klimatem. Wszystko zmieniło się, gdy odwiedzili Redutę Banku Polskiego i zakochali się w niej tak, jak w sobie — w ciągu jednej chwili.

dekoracje w stylu boho- reduta banku polskiego Warszawa- wesele w obiektywie Luke Sezeck

Ich wesele w centrum Warszawy dla wielu, o ile nie dla wszystkich gości, było czymś, czego nie mieli okazji do tej pory doświadczyć. Przyjęcie weselne — choć niewielkie, bo na 80 osób — na swój sposób było wręcz spektakularne. Tropikalne kwiaty i dekoracje w połączeniu z pogodą typową dla środka wakacji naprawdę pozwalały poczuć się jak na hiszpańskiej wyspie. Doskonale przygotowana oprawa przyjęcia weselnego w Reducie Banku Polskiego, dopracowane w każdym calu detale, wyśmienite przekąski, desery i dania główne przygotowane przez wykwalifikowanych kuchmistrzów dopełniły dzieła. Żadnych niedociągnięć, żadnych niespodzianek — profesjonalizm pracowników Reduty tego dnia nie miał sobie równych.

para młoda i ich wesele w Reducie Banku Polskiego w Warszawie- Luke Sezeck fotografia ślubna

Jeśli więc szukasz ponadprzeciętnego lokalu na wesele boho, Warszawa wbrew pozorom posiada idealny lokal na przyjęcie w tym stylu. W dodatku w samym centrum miasta!

Reduta Banku Polskiego — wesele, cena

Kilka informacji praktycznych. Jak w każdym lokalu, cena wesela w Reducie Banku Polskiego jest ustalana indywidualnie. Zależy ona m.in. od liczby gości, życzeń dotyczących menu czy dodatkowych próśb gości. Cena wesela w Reducie Banku Polskiego zaczyna się od 300 zł za osobę, ze zniżką 50% dla dzieci do 12 lat oraz bezpłatną obsługą gości poniżej 5 i powyżej 80 roku życia.

Reduta Banku Polskiego Warszawa - weselne stoły w stylu boho- Luke Sezeck

Pary mogą liczyć na kompleksową obsługę i pełne menu, włączając w to alkohole oraz ciasta i desery. Wyjątkowa atmosfera współpracy, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdej pary to zdecydowanie cechy, które moim zdaniem pozytywnie wyróżniają Redutę Banku Polskiego na mapie lokali weselnych w stolicy, których przecież nie brakuje. Wyjątkowa otwartość na pomysły par młodych oraz profesjonalizm managera Reduty (dziękuję bardzo Pani Moniko:) w kontakcie z parą ale też z podwykonawcami to był po prostu hit. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą weselną Reduty.

Sylwia i Jose po swoim fenomenalnym weselu polecieli — oczywiście — na Gran Canarię. Ja zasiadłem do selekcji i obróbki ich zdjęć ślubnych. Jedno jest pewne — ich wesela w Reducie Banku Polskiego na długo nie zapomnę.

Fotograf na wesele w Reducie

Fotograf na wesele w Reducie Banku Polskiego- Luke Sezeck

luke sezeck- wedding photographer warsaw, wroclaw, paris, san francisco

Fotograf ślubny Warszawa- Luke Sezeck

Sylwia i Jose wybrali mnie jako fotografa ślubnego, ponieważ stylistyka moich zdjęć wyjątkowo przypadła im do gustu. Uznali, że mamy podobne poczucie estetyki, czujemy ten sam klimat. Byli pewni że właściwie uchwycę klimat ich wesela w Reducie Banku Polskiego. Nie bez znaczenia było też moje doświadczenie w pracy z parami międzynarodowymimiędzynarodowymi weselami w Warszawie i okolicy czy ze ślubami za granicą.

Sam uważam, że w Reducie Banku Polskiego mój styl fotografii ślubnej odnalazł się doskonale. Industrialne wnętrza w tak niecodziennej oprawie sprawiły, że czułem wyjątkowo dużo przestrzeni i pozytywnej energii podczas fotografowania tego wesela. Oczywiście dużo tej energii wnieśli sami goście, którzy zjechali do Warszawy w tak wielu fantastycznych miejsc na świecie. Ta międzynarodowa radość ze spotkania i wspólnego świętowania rozgrzała parkiet Reduty Banku Polskiego do czerwoności. Dowody na to możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli i Wy chcecie, aby Wasza uroczystość była na wskroś zjawiskowa, zajrzyjcie na stronę internetową Reduty Banku Polskiego. Później odezwijcie się do mnie, bo z wielką przyjemnością tam wrócę, fotografować kolejne wspaniałe wesele w stolicy.

Miejsce przyjęcia weselnego: Reduta Banku Polskiego, Warszawa
Koncept kreatywny, dekoracje, kompozycje roslinne, papeteria: Izba Przyjęć
Suknia ślubna: Salon sukien ślubnych Tylko Ona, Warszawa
Włosy Panny Młodej: Beata Siedlecka Art Hair
Makijaż Panny Młodej:  Beata Siedlecka Art Hair
Bukiet Panny Młodej: Izba Przyjęć
Buty Panna Młoda: Marshall Shoes
Buty Pan Młody: Zara
Garnitur ślubny: Albione
DJ/Band: Dj Hector Del Rio Torres / Showparty

przygotowania ślubne w dniu wesela w Reducie Banku Polskiego tropikalne dekoracje ślubne pan młody w dniu wesela w Reducie Banku Polskiego- Luke Sezeck fotograf ślubny warszawaportret panny młodej w stylu boho- Luke Sezeck fotografia ślubna warszawa panna młoda w dniu wesela w reduta banku polskiego Warszawa- Luke Sezeck fotografia ślubna panna młoda przed ślubem- Reduta banku polskiego wesele Warszawa ślub w Warszawie ceremonia ślubna w Warszawie ślub kościelny w Warszawie radość młodej pary po ślubie kościelnym- Luke Sezeck fotograf ślubny w Warszawie zdjęcie grupowe gości weselnych Warszawa- fotografia ślubna Luke Sezeckpiękna sala weselna boho w Reduta Banku Polskiego Warszawa wesele tropikal boho tropikalne dekoracje boho na weselu w Reducie Banku Polskeigo piękne dekoracje stołów weselnych w Reduta Banku Polskiego, Warszawa stół weselny w Reducie Banku Polskiego- Luke Sezeck fotografia ślubna warszawatropikalne dekoracje stołów weselnych w Reducie Banku Polskiego, Warszawa wesele w stylu tropical boho Warszawa- stół młodej pary w Reduta Banku Polskiego dekoracje weselne w Reducie Banku Polskiego Reduta Banku Polskiego wesele boho wesele tropikalne w Warszawie młoda para i wesele boho w Warszawie- Reduta Banku Polskiego zabawa weselna w Reducie Banku Polskiego w Warszawie- styl tropical boho młoda para i międzynarodowe wesele w reducie banku polskiego w Warszawie międzynarodowi goście weselni w reducie banku polskiego- Luke Sezeck fotografia ślubna portret młodej pary w stylu tropical boho w reducie banku polskiego w Warszawie piękny portret ślubny młodej pary- reduta banku polskiego, wesele Warszawaportret w dniu wesela boho- reduta banku polskiego, Warszawa styl tropical boho w reducie banku polskiego- weselne inspiracje zdjęcia ślubne Warszawa- wesele w Reducie Banku Polskiego międzynarodowe wesele w Warszawie- Reduta Banku Polskiegofotograf ślubny warszawa Luke Sezeck- portret młodej pary podczas wesela w Reducie Banku Polskiego Sesja ślubna w Reducie Banku Polskiego, WarszawaDekoracje na wesele tropical boho- Reduta Banku Polskiego Warszawamłoda para w reducie banku polskiego podczas wesela boho tropicalprzyjęcie weselne w Reducie Banku Polskiego pierwszy taniec pary młodej podczas wesela w Reducie Banku Polskiego Pierwszy taniec młodej pary- wesele w Reducie, Warszawa goście weselni w reducie banku polskiego, Warszawa