Ewa i PiotrekWesele w ogrodzie WarszawaReal Wedding

Wesele w ogrodzie – najlepsze pomysły na swobodną atmosferę w dniu ślubu

Ewę i Piotrka poznałem kilka lat temu. Ewa jest wspaniałą wedding plannerką i mieliśmy okazję współpracować już wcześniej w ramach jej firmy “Wróżki Ślubne”. Tryskała wtedy niesamowitą energią i od razu złapaliśmy fajny kontakt. Piotrka polubiłem właściwie od razu – to niesamowity gość o spokojnym i otwartym usposobieniu. Razem tworzą niesamowitą mieszankę pozytywnej energii, nieszablonowych pomysłów i wielkiej otwartości na ludzi i świat.

Kiedy napisali, że chcą abym został ich fotografem ślubnym w Warszawie, podskoczyłem z radości. A później, gdy powiedzieli mi o swoich pomysłach na wesele w ogrodzie na warszawskim Żoliborzu (gdzie wtedy mieszkałem), po prostu nie mogłem doczekać się daty ich warszawskiego wesela w plenerze. Od początku wiedziałem, że będzie wyjątkowe.

para młoda i ich wesele w ogrodzie, warszawa

Ślub w Warszawie i wesele w plenerze na Starym Żoliborzu

Pomysł organizacji tego spontanicznego wesela we własnym ogrodzie na Żoliborzu wziął się z zamiłowania młodej pary do natury i przyrody. Każdą wolną chwilę starają się spędzać aktywnie na powietrzu, a dłuższe urlopy to najczęściej bliższe i dalsze podróże. Ich uroczystość nie mogła więc być weselem w pałacu czy w hotelu – to musiała być otwarta i naturalna przestrzeń, a w tym przypadku nic nie przebiło ich prywatnego ogródka na Starym Żoliborzu.

Ale to nie wszystko – kościół w którym powiedzieli sobie “tak” mieści się w odległości jednej minuty spacerem od ich domu. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale właśnie takimi szczęściarzami są Ewa i Piotrek.

słodki stół przygotowany przez Małgosię z Candy Gold - wesele w ogrodzie warszawa

Kameralne wesele w ogrodzie Warszawa

Na swój ślub i przyjęcie weselne w ogrodzie w Warszawie zaprosili 40 osób. Zależało im na najbliższej rodzinie, przyjaciołach, kameralnej atmosferze i swobodzie. Pogoda po prostu nie mogła być lepsza i maksymalnie dopełniła ten dzień promieniami i pozytywną energią. Idealnie spełnił się jeden z pomysłów młodej pary jakim była stara żeliwna wanna wypełniona lodem, która okazała się być najlepszą na świecie “lodówką”. Taki fajny “amerykański” pomysł, który od razu mi się spodobał.

goście podczas wesela w ogrodzie w Warszawie Żoliborz

Najlepsze inspiracje na wesele w plenerze, Warszawa

Z resztą, oryginalnych pomysłów Ewie i Piotrkowi nie brakowało. W końcu Ewa jest doświadczoną wedding plannerką i zna wszystkich najlepszych podwykonawców branży ślubnej w Warszawie i okolicy. Zobaczcie te dekoracje i najmniejsze naturalne ślubne detale, kącik wypoczynkowy, kwiaty i bukiety, niesamowite słodkości na ślub od Małgosi z Candy Gold i dużo dużo więcej.

słodkości i ciasta podczas wesela w ogrodzie na warszawskim Żoliborzu- candy gold

Jednak, największym atutem rozwiązania jakim jest ślub w plenerze i wesele w ogrodzie jest to, że ta wspaniała otwarta i zielona przestrzeń wpłynęła tak pozytywnie na wszystkich gości, którzy stworzyli niezapomnianą atmosferę tego dnia. Wisienką na torcie były posiłki i przekąski przygotowane przez Martynę Chomacką, która jest przyjaciółką Ewy i Piotra. Jeśli nie znacie Martyny to koniecznie nadrabiajcie zaległości. Jedzenie było po prostu nie z tej planety a nieskończona pozytywna energia Martyny to jest jakiś niewytłumaczalny dla mnie wyjątek w kosmosie.

wannda z lodem- wesele w ogrodzie, warszawa

Wesele w ogrodzie Warszawa – jedna podstawowa zaleta

Dla Ewy i Piotrka największym sukcesem ich pomysłu na wesele w warszawskim ogrodzie było to, że udało się im stworzyć bardzo kameralną atmosferę, dzięki której wszyscy goście czuli się wyjątkowo swobodnie. Zorganizowali swoje wesele zaraz po lockdownie, które dla wszystkich było bardzo wyjątkowym dniem, w którym wszyscy mogli na świeżym powietrzu nacieszyć się obecnością bliskich i znów zwyczajnie porozmawiać.

Chcecie wiedzieć jak moja para nieco przedłużyła sobie ich wesele? Pojechali na dłuższy weekend 40 km od Warszawy do Dworku Wiktorowo i korzystając z przepięknej pogody, jedli śniadania na trawie, odwiedzali winiarnie Dwórzno i dużo spacerowali. Czasem prościej znaczy lepiej a mniej znaczy więcej. W przypadku Ewy i Piotra i ich wesela w ogrodzie Warszawa ta dewiza sprawdziła się doskonale a fotografowanie ich tego dnia było wielką przyjemnością.

zdjęcie grupowe na weselu w Warszawa Żoliborz- Luke Sezeck fotograf ślubny warszawa

Fotograf ślubny na wesele w Warszawie

Ewa i Piotrek wybrali mnie na swojego fotografa ślubnego w Warszawie, ponieważ klimat moich zdjęć przypadł im do gustu, ale także dlatego, że mieliśmy okazję poznać się wcześniej i zwyczajnie polubić. Uznali, że mamy podobne poczucie estetyki, ale też wiele wspólnych zainteresowań takich jak Stany Zjednoczone czy podróże. Byli pewni że najlepiej uchwycę klimat ich wesela w rodzinnym ogrodzie na warszawskim Żoliborzu. Energia tego miejsca oraz gości udzieliła mi się praktycznie od razu i sprawiła, że zdjęcia ślubne sprawiły tak wiele radości Ewie i Piotrkowi.. a to przecież jest najważniejsze.

fotograf ślubny na wesele w ogrodzie, warszawaJeśli spodobał się Wam pomysł wesela w ogrodzie i chcielibyście zorganizować coś podobnego w Warszawie lub okolicy, koniecznie napiszcie do mnie .. i zróbmy razem coś równie pięknego.

Suknia ślubna: zamówiona na Zalando
Biżuteria ślubna: łańcuszek – prezent od Piotrka (Apart)
Kwiaty Panna Młoda oraz dekoracje kwiatowe: Love and flowers
Włosy Panny Młodej: https://www.instagram.com/lucky_burz/
Makijaż Panny Młodej: Patrycja Michera
Buty Panna Młoda: Zalando :)
Buty Pan Młody: Zalando :)
Garnitur ślubny: nie było :)
DJ/Band: Spotify :)
Tort weselny: najlepsza Candy Gold

wesele w ogrodzie w warszawie- piękne dekoracje kwiatowe Dekoracje na wesele w ogrodzie Warszawa- Luke Sezeck Ogród weselny, kwiaty i dekoracje, Warszawa- Luke Sezeck Przygotowania Panny młodej, wesele w ogrodzie WarszawaOgród i wesele, dekoracje ślubne- Luke Sezeck fotografia inspiracje ślubne na naturalne wesele w ogrodzie, warszawa- luke sezeckkrojenie tortu podczas wesela w ogordzieinspiracje na wesele w ogrodzie warszawaweselne garden partypanna młoda i jej wesele w ogrodzie- naturalna fotografia ślubna- luke sezeckpara młoda i wesele w ogrodzie- fotografia ślubna warszawa- luke sezeckpara młoda i jej sesja ślubna w ogrodzie- luke sezeckmłoda para i ich wesele w ogrodzie, warszawapara młoda i jej sesja ślubna w ogrodzie na Żoliborzu- luke sezeckwesele w ogrodzie warszawa- szczęśliwa młoda parapara młoda i jej sesja ślubna w ogrodzie w Warszawie- luke sezecksesja w dniu ślubu warszawa- luke sezeckpanna młoda, portret ślubny- naturalna fotografia ślubna warszawafotografia ślubna warszawa- młoda para na moście- luke sezeckprzyjęcie weselne w prywatnym ogrodzie- warszawa- luke sezeckwesele we własnym ogrodzie w Warszawie

Spodobało Ci się to co zorganizowali Ewa z Piotrkiem czyli wesele we własnym ogrodzie? Jeśli tak, to na pewno przypadnie Ci do gustu również ten ślub w plenerze w Łodzi albo to rustykalne wesele pod Warszawą