Miejsce na ślub i weseleOsada Młyńska Oryszew- idealne miejsce na wesele w stodole?Poradnik

Wesele w stodole to trend, który skradł serca wielu zakochanych. Romantyczne dusze, które pragną uroczystości w swobodnej, wiejskiej atmosferze, pokochają stodołę na wesele w okolicy Warszawy — Osadę Młyńską w Oryszewie.

Osada Młyńska oferuje organizację wesela w stodole, urządzonego ze smakiem i w odświeżonym wydaniu. Świetne miejsce na wesele w stylu rustykalnym , czy boho.

8 powodów, dla których Osada Młyńska Oryszew to idealna stodoła na wesele

Osada młyńska - wesele w stodole pod Warszawą - Luke Sezeck fotografia ślubna

1. Doskonała lokalizacja – stodoła na wesele okolice Warszawy

Jeśli marzy Ci się wesele w stodole, nie musisz szukać lokalu na dalekiej wsi. Osada Młyńska Oryszew znajduje się jedyne 45-50 km od Warszawy — zgodnie z Google Maps dystans z centrum miasta do Osady można pokonać samochodem w około 40 minut. Dla mieszkańców Stolicy lokalizacja jest więc idealna – to jedna z dogodniej zlokalizowanych stodół na wesele w okolicach Warszawy. Próżno szukać takich miejsc na rustykalne wesele w centrum miasta, ale gdy wyjedziemy poza Warszawę to w Oryszewie szybko trafimy na rustykalny klimat polskiej wsi.

Osada Młyńska czyli stodoła na wesele w okolicach Warszawy — oferuje niemal wszystko, co ma do zaoferowania wieś, a jednocześnie pozwala uniknąć niedogodności dużego miasta. Zielone otoczenie, śpiew ptaków, bliskość natury i błogi spokój to jedno. Równe ważne są także bardziej przyziemne aspekty — jak przestrzeń do spacerów czy brak problemu z miejscami parkingowymi dla gości. Wspaniałe miejsce na wesele w stylu slow, z dala od zgiełku miasta. Możecie zaprosić tutaj nawet 200 osób.

Osada młyńska - dekoracje ślubne w stodole pod Warszawą - Luke Sezeck fotografia

2. Wyjątkowy wystrój Osady Młyńskiej

Wiejski klimat w nowoczesnym wydaniu — to określenie celnie charakteryzuje estetykę lokalu. Przewaga drewna i ceglane ściany czynią z Osady Młyńskiej w Oryszewie idealną stodołę na wesele w różnych stylach.

Wesele w stylu wiejskim, folkowym, rustykalnym, a nawet boho wypadną tam fenomenalnie — nie tylko dzięki stylistyce wnętrz Osady. Jako uzupełnienie klimatycznego wystroju Osada Młyńska proponuje szereg dodatkowych atrakcji, utrzymanych głównie w klimacie retro i vintage.

W asortymencie Osady Młyńskiej znajdują się m.in. strefa chilloutu, bar polowy na pace Żuka czy kino w starym stylu. Baza wyjątkowych rekwizytów z epoki pomoże nadać przestrzeni pożądany klimat. Makramy, łapacze snów, plecione meble, walizki, bieżniki, świeczniki, drewniane dekoracje i wiele, wiele innych gadżetów czeka, by uświetnić Waszą uroczystość.

Osada Młyńska Oryszew czyli wesele w stodole- Luke Sezeck fotografia ślubna WarszawaOsada Młyńska Oryszew- rustykalny bukiet ślubny- Luke Sezeck fotografiaWesele w Osadzie Młyńskiej, Oryszew - rustykalne dekoracje weselne w stodole - Luke Sezeck fotografiaOsada młyńska i wesele w stodole Oryszew - stół weselny i dekoracje stołów weselnych - Luke Sezeck fotografia ślubna

3. Klimat Osady Młyńskiej

Pierwsze wzmianki o folwarku w Oryszewie pochodzą z 1564 roku, ale bardzo prawdopodobne, że istniał już dużo wcześniej. Przechodzący z rąk do rąk, odwiedzany przez szlachciców, był świadkiem wielu historii i scen z życia przedstawicieli wielu pokoleń. Kompleks Osada Młyńska to zabytkowy folwark. Historia tego miejsca na wesele rozciąga się od zabudowań dworskich, poprzez cukrownie a następnie autentyczną osadę młyńską ze spichlerzami.

Obecnie rozległy, 7-hektarowy folwark to 10 historycznych budynków, dziedziniec, ekologiczny sad oraz łąka. Wszystko to okala zabytkowy mur, który jest pozostałością właśnie po cukrowni a całość została umiejętnie oświetlona dzięki czemu wieczorami przestrzeń ta wygląda jak z bajki.

Bogata historia Osady Młyńskiej w Oryszewie jest fundamentem tego, czym posiadłość jest dzisiaj. Nadaje jej charakteru, współtworzy wyjątkowy klimat i uzasadnia wiele decyzji dekoracyjnych, których efekty widać zarówno w lokalu, jak i jego otoczeniu. Połączenie autentycznego zabytkowego klimatu z nowoczesnym sznytem.

Czy w wyjątkowy dzień nie byłoby wspaniale świętować w wyjątkowym miejscu? Podążać krokami przodków, czuć ducha dawnych czasów? Wg mojej opinii zdecydowanie tak! Osada Młyńska to właśnie takie miejsce.

Osada młyńska - wejście do rustykalnej stodoły weselnej pod Warszawą - Luke Sezeck fotografia ślubnaWesele w stodole pod Warszawą - Osada Młyńska dekoracje - Luke Sezeck fotografia ślubnaWesele w stodole Oryszew- Osada Młyńska- piękne dekoracje rustykalne- Luke Sezeck fotografiaOsada młyńska - wesele w stodole - detale i dekoracje ślubne - Luke Sezeck fotografiaOsada młyńska - wnętrze stodoły na wesele pod Warszawą- Luke Sezeck fotografia ślubna

4. Ceremonia ślubna w Osadzie Młyńskiej – ślub w plenerze

Osada Młyńska w Oryszewie zapewnia o wiele więcej, niż samo wesele w stodole. Jeżeli pragniecie magicznej ceremonii zaślubin w otoczeniu zielonej przyrody, nie musicie już dalej szukać.

Rozległe tereny zielone na terenie dawnego folwarku kryją klimatyczne zakątki, które stanowią doskonałą oprawę dla ślubu w stodole lub w plenerze. Lokal zapewnia dekoracje, miejsca siedzące dla gości i wszelką pomoc w aranżacji ślubu plenerowego.

Osada oferuje kompleksową organizację zarówno ślubu w stodole, jak i wesela w stodole. Osada Młyńska w plenerze pomieści nawet do 500 gości.

Osada młyńska - wesele w stodole i folkowe detale ślubne - Luke SezeckOsada młyńska wesele i ślub w plenerze pod Warszawą - Luke Sezeck fotografia ślubnaOsada młyńska wesele w plenerze Oryszew - Luke Sezeck fotografia ślubna Wesele i ślub w plenerze pod Warszawą, Osada Młyńska - Luke Sezeck fotografia ślubnaślub plenerowy w Osadzie MłyńskiejOsada młyńska i wesele plenerowe pod Warszawą - Luke Sezeck fotografia

5. Dekoracje florystyczne w Osadzie Młyńskiej

Profesjonalna obsługa Osady Młyńskiej zadba dla Was o wszystkie detale — również dekoracje florystyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji wesel, a także prowadzeniu kwiaciarni, roślinna oprawa spełni oczekiwania najbardziej wymagających estetów.

W ofercie znajdują się m.in. przystrojenie samej stodoły, terenu folwarku oraz ślubu plenerowego. Wszystko zgodnie z wyobrażeniami i marzeniami Młodej Pary. Sami zobaczcie zdjęcia i zainspirujcie się jak może wyglądać Wasze wesele w Osadzie Młyńskiej.

Osada młyńska Oryszew- kwiaty ślubne- Luke Sezeck fotografiaOsada młyńska i wesele plenerowe Oryszew - dekoracje florystyczne strefy chillout - Luke Sezeck fotografia

6. Nietuzinkowe atrakcje w Osadzie Młyńskiej

O sali kinowej i barze polowym w dostawczym Żuku wspominałem już wcześniej, jednak nietuzinkowe atrakcje dostarczane przez Osadę Młyńską Oryszew zasługują, aby poświęcić im więcej uwagi.

Sala kinowa w stylu vintage dysponuje 48 miejscami siedzącymi i aż prosi się o twórcze wykorzystanie podczas wesela w Osadzie Młyńskiej. Projekcja love-story Młodej Pary? Prezentacja -niespodzianka zorganizowana przez gości? A może quiz i odrobina wspólnej zabawy weselnej? Wszystko zależy od Waszej pomysłowości!

Bar polowy na pace Żuka to również duże pole do popisu. Może służyć jako bar piwny i miejsce serwowania drinków pod chmurką podczas przyjęcia weselnego w Osadzie Młyńskiej. Można wykorzystać go na słodki stół lub rozłożyć na nim drobne przekąski. Na miejscu znajdą się także dekoracje z epoki — emaliowane balie, wiadra, skrzynki i wiejskie kwiaty.

Jeśli choć część uroczystości ma się odbywać pod gołym niebem, warto zapewnić gościom wygodne miejsca do wypoczynku. Strefa chilloutu w Osadzie Młyńskiej sprawdzi się w tej roli znakomicie! Z czego się składa? Z czego tylko chcecie! Miękkie narzuty i poduszki ułożone na snopkach słomy? Elegancka kanapa na trawie? Stoliki z palet i wiklinowe fotele? Nie ma problemu!

Na szczególną uwagę zasługuje również parkiet pod gołym niebem, który przywodzi na myśl potańcówki z dawnych czasów. Wspaniała opcja na wesele w plenerze. Oryszew — sala weselna w stodole, oświetlona dziesiątkami drobnych lampek, ozdobiona girlandami była już miejscem niejednego tanecznego szaleństwa do białego rana.

Osada młyńska i wesele plenerowe Oryszew - bar na powietrzu - Luke Sezeck fotografia przygotowania do ślubu i wesela w Osadzie MłyńskiejWesele w stodole - Osada Młyńska Oryszew pod Warszawa - cena opinie - Luke Sezeck fotografia Wesele plenerowe w Osadzie Młyńskiej - fotobudka w camperze - Luke Sezeck fotografia

7. Plenery i zakątki na sesję zdjęciową w Osadzie Młyńskiej

Rozległe tereny Osady Młyńskiej w Oryszewie oferują doskonałe warunki do ślubnych sesji zdjęciowych. Tereny zielone, tajemnicze zakątki i najbliższa okolica samej stodoły umożliwiają aranżację swobodnej, naturalnej sesji ślubnej oraz mini sesji z gośćmi w dniu ślubu i wesela.

Do sesji plenerowej można wykorzystać także liczne dekoracje oferowane przez lokal, jak wspomniana wyżej elegancka kanapa na trawie, walizki czy snopki słomy. To ogromne możliwości i kreatywne wyzwanie, którego efekty zachwycą wszystkich!

Osada młyńska czyli międzynarodowe wesele w plenerze Oryszew - portret młodej pary - Luke Sezeck fotografiaFirst look w plenerze - Osada Młyńska Oryszew - Luke Sezeck fotografia ślubna

8. Noclegi w Osadzie Młyńskiej, które zapamiętacie

Osada Młyńska przewidziała 16 miejsc noclegowych w warunkach domowych, a także miejsca na namioty, które można zarezerwować dla gości. Nocleg pod gołym niebem może być doskonałym dopełnieniem swobodnego wesela w wiejskim stylu.

Jednak naprawdę wyjątkowy nocleg proponują Młodej Parze. To klimatyczny, kolorowy wóz cygański ustawiony w ogrodzie, który przeniesie Was do innego świata. Magiczne sny gwarantowane! Osada młyńska oferuje więc najbardziej oryginalne noclegi.

Wesele w plenerze - Osada Młyńska noclegi - Luke Sezeck fotografia

Wesele w Osadzie Młyńskiej — cena, czyli ile to wszystko kosztuje?

Organizacja wesela wiąże się z kosztami, jednak wcale nie muszą być one przesadnie wysokie. W takim miejscu, jak Osada Młyńska, cena za talerzyk jest wyjątkowo atrakcyjna w porównaniu z innymi lokalami o tym standardzie i tak bogatej ofercie.

W folwarku Osada Młyńska cena wesela zależy od różnych czynników — m.in. liczby gości oraz wybranych atrakcji i dodatków. Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z lokalem, aby poznać dokładny koszt przyjęcia.Wesele w stodole- Osada Młyńska Oryszew- pierwszy taniec- Luke Sezeck fotografia ślubna

Osada Młyńska wesele opinie

Opinie o Osadzie Młyńskiej od Par Młodych znajdziecie m.in. na stronie lokalu oraz w Google. Zobaczcie sami, co inne Pary Młode i ich goście sądzą o tym miejscu. Ja mogę je szczerze polecić. W mojej opinii Osada Młyńska to idealna stodoła na wesele w rustykalnym czy boho stylu z nutką wyluzowanego klimatu slow wedding. Jest to zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc na wesele pod Warszawą. Jako doświadczony fotograf ślubny miałem okazję widzieć niejdną salę weselną w Warszawie i okolicy. Osadę Młyńską rekomenduję z czystym sumieniem.

strona www: osadamlynska.pl

FB: facebook.com/OsadaMlynskaOryszew/

Opinie Google Maps: mapa i opinie

Dziękuję bardzo za przeczytanie mojego artykułu do końca. Jeśli poczuliście dobrą energię tego miejsca i zdecydujecie się na organizację swojego wesela w Osadzie Młyńskiej to zaproście mnie do tej przygody. Polecam się jako doświadczony fotograf ślubny na wasze wesele w Osadzie. Skontaktujcie się ze mną. Do zobaczenia w Osadzie Młyńskiej!

Osada młyńska i międzynarodowe wesele plenerowe, Oryszew pod Warszawą - Luke Sezeck fotografia