Fotografia ślubna dolnośląskiemiejsce pięknych spotkań

Cześć. Mam na imię Łukasz, ale przyjaciele mówią do mnie po prostu Luke. Fotografia ślubna to profesja, która towarzyszy mi już ponad dziesięć lat. Dolnośląskie, czyli lokalizacja, w której najczęściej przebywam, oferuje tak wiele przepięknych miejsc na zdjęcia ślubne, a pary które tutaj spotykam są zawsze otwarte i wyjątkowo serdeczne. Uwielbiam pracować z nimi zarówno podczas reportaży jak też sesji ślubnych. Jeśli podobnie jak ja cenicie naturalność i autentyczność w fotografii ślubnej to jesteście w bardzo dobrym miejscu. Wyjątkowym momentom w naszym życiu nie można pozwolić tak po prostu ulecieć. W piękne wspomnienia zawsze warto inwestować. Dlaczego? Przeczytaj więcej..

Luke Sezeck – Fotograf ślubny z Dolnego Śląska

ZWIEDZIŁEM ŚWIAT ŻEBY ZAMIESZKAĆ WE WROCŁAWIU

Najlepsza fotografia ślubna dolnośląskie- Luke SezeckMiałem szczęście pracować w najróżniejszych zakątkach Polski, Europy i świata. Jednak jako fotograf ślubny, dolnośląskie obdarzam szczególnym uznaniem! Barwny i awangardowy Wrocław i jego urzekające okolice to miejsca, w których z przyjemnością robię zdjęcia. Potrzebujecie kogoś z Dolnego Śląska, kto uwieczni ważne momenty właśnie tutaj? Zobaczcie już teraz moje ślubne PORTFOLIO i zdecydujcie, czy nadajemy na tej samej fali. Poznajcie mnie lepiej jako fotografa ślubnego z województwa dolnośląskiego.

TYLKO NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA – DOLNY ŚLĄSK

AUTENTYZM ZAWSZE WYGRYWA

Najlepszy fotograf ślubny w dolnośląskie- Luke Sezeck fotografia

Jestem wielkim fanem naturalnej fotografii ślubnej. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że liczy się dla mnie autentyczność, brak sztucznego pozowania i najprawdziwsze emocje. Jeżeli uwiecznimy w kadrach szczere uczucia- Wasze zdjęcia ślubne będą ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody. Miłość zawsze będzie “trendy”, a ja uwielbiam ją uwieczniać w naturalny sposób. Lata doświadczeń i reportaży ślubnych z różnych zakątków globu sprawiły, że potrafię zobaczyć i uchwycić w mojej fotografii ślubnej najważniejsze “emocjonalne momenty”, które często zdarzają się tylko raz. Pamiętajcie, że zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie. To opowieść o Was, w której fotografie pozwalają Wam przeżyć wszystkie najcenniejsze chwile jeszcze raz.

Naturalność fotografii ślubnej jest niezależna od miejsca, w którym ją wykonujemy- i to jest po prostu piękne. Dziś może być to Dolny Śląsk a jutro Bermudy. Nadal uwielbiam podróżować i realizować reportaże ślubne na terenie całego kraju i za granicą. Nieważne, czy fotografuję przyjęcia w paryskich pałacach, dworkach, rodzimych folwarkach lub stodołach. Czy jest to duże eleganckie wesele w pałacu czy rustykalne wesele w kameralnym gronie- jestem zawsze gotowy stworzyć dla Was niepowtarzalną ślubną historię. Jako fotograf na wesele, dolnośląskie województwo uwielbiam, ponieważ daje nam pełen wachlarz możliwości jeśli chodzi o miejsce i klimat Waszego ślubu czy wesela. Jest tutaj tak wiele pięknych miejsc na ślub i wesele, że sam nie wiem które z nich miałbym wybrać jako moje ulubione. Każde jest na swój sposób wyjątkowe i niepowtarzalne.

KIM JESTEM I KIM CHCĘ BYĆ DLA WAS?

luke sezeck- wedding photographer warsaw, wroclaw, paris, san francisco

Luke Sezeck- fotografia ślubna Wrocław i dolnośląskie

PODRÓŻNIK – Jako mieszkaniec Wrocławia i fotograf ślubny, dolnośląskie cenię przede wszystkim za wielobarwoność i otwartość. Obecnie to właśnie tutaj mieszkam i pracuję. Jednak z zamiłowania jestem podróżnikiem i do tej pory udało mi się zobaczyć i pracować w wielu miejscach na świecie. Jako fotograf na ślub i wesele doświadczenie zdobywałem w wielu miastach Polski i za granicą: fotografowałem w Stanach Zjednoczoych, Holandii czy Francji, we Włoszech, Szwajcarii, Irlandii a nawet na Bermudach. Jednak to Właśnie Wrocław i całe województwo dolnośląskie daje mi poczucie dobrego miejsca na ziemi. Czuję tutaj odpowiednią dla mnie równowagę między miejskością i naturą oraz zdrowy balans między pracą i aktywnym odpoczynkiem.

PROFESJONALISTA – Zostałem nagrodzony m.in. przez amerykańskie stowarzyszenie fotografów ślubnych AG|WPJA- The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Association. Znalazłem się na liście Junebug Weddings jako jeden z najlepszych fotografów ślubnych w Paryżu i na Południu Francji. Ostatnio zostałem wyróżniony przez międzynarodowe zrzeszenie profesjonalnych fotografów ślubnych ISPWP – International Society of Professional Wedding Photographers.

PARTNER – Nie jestem jedynie Waszym fotografem ślubnym z Wrocławia- jestem Waszym partnerem od początku do końca naszej współpracy. Oferuję Wam pełne wsparcie, szczerą rozmowę i uczciwe podejście na każdym kroku. Mimo bogatego doświadczenia i wielu lat w branży nadal jestem zwykłym, i jak często słyszę- bardzo fajnym gościem ;) Nie tylko w fotografii ślubnej, ale też w kontaktach stawiam na naturalną spontaniczność, pozytywne emocje i wzajemne zaufanie- to filary naszej współpracy. Dzięki dobrej energii Wasze zdjęcia ślubne z pewnością będą autentyczne i pełne emocji. Ta prosta reguła sprawdza się zawsze i wszędzie.

Fotografia ślubna dolnośląskie- cennik i oferta

 NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY KROK PO KROKU

Fotografia ślubna dolnośląskie- Fotograf Luke Sezeck- oferta

  1. SPOTKANIE – Warto się lepiej poznać. Spotkajmy się i porozmawiajmy. Opowiedzcie mi swoją historię.
  2. JAKOŚĆ ZAWSZE WYGRYWA – Oferuję Wam profesjonalny reportaż ślubny przepełniony naturalnymi i jakościowymi kadrami. Otrzymacie około 250-400 starannie wyselekcjonowanych zdjęć ślubnych.
  3. EDYCJA / POSTPRODUKCJA – Wszystkie finalne zdjęcia ślubne poddane są autorskiej obróbce kolorystycznej oraz są przygotowane do wysokiej jakości wydruków.
  4. CO DOKŁADNIE OTRZYMUJECIE – Przekażę Wam galerię online, pokaz slajdów, reportaż ślubny na pendrivie, a także odbitki w eleganckim pudełku.
  5. CZAS PRACY – Limity czasowe wyznacza Wasza historia, musimy opowiedzieć ją od A do Z. Najczęściej reportaż ślubny zajmuje około 10 godzin.
  6. FORMALNOŚCI – Wasz termin rezerwowany jest ostatecznie poprzez podpisanie umowy i wpłatę zadatku. Reszta należności regulowana jest dopiero w momencie gdy Wasza galeria online jest gotowa.
  7. JESTEŚMY W KONTAKCIE – Jestem do Waszej dyspozycji podczas całej współpracy. Chętnie podzięlę się z Wami swoim doświadczniem i podpowiem najlepsze rozwiązania.
  8. CENA REPORTAŻU ŚLUBNEGO NA DOLNYM ŚLĄSKU – koszt pełnej usługi zależy od kilku czynników. Cena za całodniowy reportaż ślubny w województwie dolnośląskim zaczyna się od kwoty 4 tys. zł. Napisz do mnie żeby dowiedzieć się więcej i poznać dokładną cenę Twojego pakietu ślubnego.

MOJE PORTFOLIO

DYNAMICZNE REPORTAŻE I PRZEPIĘKNE SESJE ŚLUBNE W POLSCE I ZA GRANICĄFotografia ślubna dolnośląskie. Fotograf ślubny Wrocław- Luke Sezeck

A teraz zobaczcie moje zdjęcia ślubne. Moje portfolio jest najlepszym odzwierciedleniem tego, czym jest dla mnie naturalna fotografia ślubna. Dolny Śląsk kryje w sobie mnóstwo możliwości i z przyjemnością odkryję je razem z Wami. Jesteście zaintrygowani? Kolejnym krokiem jest nawiązanie znajomości. Zapraszam do KONTAKTU. Śmiało, napiszcie do mnie i opowiedzcie mi Waszą historię.

REPORTAŻE ŚLUBNE

Luke Sezeck- fotografia ślubna dolnośląskie- oferta

NAJLEPSZE ŚLUBNE UJĘCIA

fotograf ślubny Warszawa i Wrocław - Luke Sezeck

FOTOGRAF ŚLUBNY DOLNOŚLĄSKIE – KONTAKT

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN JUŻ DZIŚ

Kolejny krok jest bardzo prosty. Śmiało, napiszcie do mnie i opowiedzcie mi Waszą historię.

luke sezeck- wedding photographer warszawa, wroclaw- kontakt

FOTOGRAFIA ŚLUBNA DOLNY ŚLĄSK- OPINIE

MOJE PARY O MNIE

Opinie- fotograf ślubny Wrocław- Luke Sezeck„W zasadzie od pierwszego obejrzenia zdjęć Łukasza na Jego stronie, wiedzieliśmy, że chcemy tego gościa! Jego absolutnie wyjątkowy styl i magia widoczna na zdjęciach od razu nas przekonała. Jego fotografie mają jedyny w swoim rodzaju fantastyczny klimat, a on jest artystą! Przekonani na 90% poszliśmy na pierwsze spotkanie z Łukaszem i po nim byliśmy już przekonani na 120%. Bo jest super człowiekiem, z wielką pasją do swojej pracy, z uśmiechem nieschodzącym z twarzy i świetnym poczuciem humoru. Jest fotografem, który na pewno pomoże Wam się zrelaksować w dniu ślubu, a przy okazji nawet nie zauważycie, kiedy zrobi setki wspaniałych zdjęć”.  Karolina i Piotrek

“Łukasz bezbłędnie uwiecznił ten dzień – jego zdjęcia są pełne ciepła, i świetnie oddają atmosferę tego dnia. Był dla nas oczywistym wyborem – jego portfolio od samego początku wyróżniało się pośród innych fotografów osobistym stylem i umiejętnością uchwycenia magicznych momentów dzięki którym zamiast zwykłego reportażu, uzyskuje spójną opowieść pełną emocji. Łukasz był nie tylko profesjonalistą światowej klasy w każdym calu, ale też był pełen pozytywnej energii w dniu ślubu i świetnie wczuł się w atmosferę dnia, sprawiając że zarówno my, jak i nasi goście czuliśmy się swobodnie w trakcie fotografowania (co usłyszeliśmy od niejednej osoby na przyjęciu). Jego zdjęcia mają ponadczasowy urok i wiemy, że za trzydzieści lat będą nam sprawiać tak samo wielką radość jak tydzień po ślubie”.  Anna i Pierre-Louis

Opinie- fotograf ślubny Wrocław- Luke Sezeck“Łukasz był naszym fotografem podczas ślubu i wesela we Włoszech. Dzięki jego wspaniałej organizacji wszystko poszło zgodnie z planem i o nic nie musieliśmy się martwić. Łukasz ma wspaniały charakter, jest sympatyczny i pełen pozytywnej energii a jednocześnie zawsze profesjonalny, do tego wystarczy dodać jego wyjątkowy talent. Zależało nam na uwiecznieniu emocji oraz spontanicznych reakcji i naturalnych sytuacji bardziej niż na ustawianych scenach. Zdjęcia wykonane przez Łukasza są idealne pod tym względem. Zawierają też ciekawe, nietypowe kadry o pięknej głębi i każde jest swojego rodzaju małym dziełem sztuki, które będziemy podziwiać z przyjemnością przez kolejne lata”Aga i Riccardo

“Wybór fotografa na ślub był jednym z najbardziej stresujących momentów w całym procesie planowania. Jak zapewne większość par, chcieliśmy mieć pewność, że wspomnienia z najważniejszego dnia naszego życia zostaną uwiecznione na pięknych zdjęciach. Wszystkie nasze obawy i stres zniknęły po spotkaniu z Łukaszem, na które przyszedł przygotowany ze swoim ślubnym portfolio i, przede wszystkim, swoją pozytywną energią. Zdjęcia ślubne Łukasza mówią same za siebie, to prawdziwa światowa czołówka. Jednakże to jego charakter i płynna znajomość j. angielskiego pomogły nam w podjęciu ostatecznej decyzji. Na weselu pojawili się goście z Polski, USA, Włoch, Kanady i Niemiec. Łukasz od razu sprawił, że goście czuli się komfortowo. Ten komfort przełożył się na noc wypełnioną radosnymi chwilami. Serdecznie polecamy Łukasza i jego talent!”.  Tamara & Adam