Naturalna Fotografia Ślubna Warszawanaturalnie znaczy pięknie

Naturalna fotografia ślubna w Warszawie i w każdym innym zakątku Polski to dla mnie przede wszystkim autentyczność, brak nadmiernego pozowania i szczere emocje podczas reportażu ślubnego oraz sesji plenerowej. Jeśli uda się naturalnie uchwycić Wasze reakcje, wtedy zdjęcia ślubne będą ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody. Prawdziwe emocje zawsze są “trendy”, a ja uwielbiam dokumentować je w naturalny sposób.  Jeśli więc lubisz naturalność i szukasz naprawdę dobrego fotografa ślubnego z Warszawy, który pomoże Ci stworzyć naturalny reportaż ślubny i złapać wszystkie ulotne emocje w dniu Twojego ślubu i wesela- jesteś w bardzo dobrym miejscu. Rozgość się i przeczytaj więcej o tym, czym jest dla mnie naturalna fotografia ślubna.

Naturalna fotografia ślubna Warszawa - portret grupowy pary młodej - Luke Sezeck fotograf ślubny Warszawa

Jak Dobrze Wybrać Fotografa Ślubnego w Warszawie?

PORTFOLIO, DOŚWIADCZENIE, ALE NAJWAŻNIEJSZA RZECZ TO ..

Myślę, że wybór fotografa na ślub i wesele w Warszawie nie jest wcale łatwą decyzją. Dlatego zdecydowanie warto lepiej poznać swojego przyszłego fotografa i wybrać osobę, która będzie najlepszym uzupełnieniem Waszego pomysłu na ten dzień, a Wy będziecie mogli czuć się swobodnie w jego towarzystwie. Mając obok siebie doświadczonego fotografa ślubnego z Warszawy, będziecie mogli skoncentrować się na samych przyjemnościach, czyli na spędzeniu dnia ślubu w doskonałym nastroju wśród rodziny i przyjaciół. Z mojego punktu widzenia dobry humor młodej pary jest tak samo ważny jak piękna suknia ślubna czy bukiet panny młodej, albo nawet ważniejszy. W tej niezwykłej historii z dnia ślubu chodzi przede wszystkim o pozytywne emocje.

naturalna fotografia ślubna warszawa i wrocław- Luke Sezeck

Jednym z najważniejszych zadań fotografa ślubnego z Warszawy, oprócz samej profesjonalnej fotografii ślubnej,  jest zadbanie o komfort i dobry nastrój młodej pary. Myślę, że bycie rekomendowanym fotografem na ślub w czasem tak odległych miejscach jak południowa Francja, Włochy, Szwajcaria, San Francisco, Nowy Jork czy Bermudy jest najlepszym potwierdzeniem tej uniwersalnej recepty na przepiękną, naturalną fotografię ślubną.

naturalna fotografia ślubna Wrocław- sesja młodej pary- Luke Sezeck

Profesjonalny fotograf ślubny w Warszawie – Luke Sezeck

DYNAMICZNE REPORTAŻE I PRZEPIĘKNE SESJE ŚLUBNE

Mam na imię Łukasz i od ponad dziesięciu lat tworzę dynamiczne reportaże ślubne i fotografię ślubną w Warszawie oraz w innych miejscach w Polsce i za granicą. Uważam siebie za niezłego szczęściarza mogąc pracować jako fotograf ślubny w Warszawie. W naszej wyjątkowej stolicy spotykam równie wyjątkowe, różnorodne i otwarte na współpracę pary. Moim stałym miejscem zamieszkania od lat jest właśnie Warszawa oraz Wrocław – tym dwóm miastom oddałem swoje serce i często między nimi podróżuję tworząc naturalne zdjęcia ślubne. Mam nadzieję, że naturalna fotografia ślubna, którą znajdziecie w moich galeriach opowie Wam o mnie znacznie więcej niż ja sam.

Fotograf na ślub i wesele Warszawa

KIM JESTEM I KIM CHCĘ BYĆ DLA WAS W DNIU ŚLUBU

Luke Sezeck - fotograf ślubny z Warszawy

Luke Sezeck – fotograf ślubny Warszawa

OTWARTOŚĆ: Podróże (nie tylko na trasie Warszawa – Wrocław) zawsze nakręcały mnie do działania i tworzenia naturalnych zdjęć ślubnych. Spędziłem kilka lat za granicą studiując, pracując i doskonaląc fotograficzny warsztat. Najdłużej mieszkałem w Kalifornii i Holandii. Myślę, że wszystkie moje podróżnicze doświadczenia przekładają się mocno na to jak wygląda mój kontakt z parami i w następstwie moja fotografia ślubna. Myślę, że to właśnie podróże najbardziej nauczyły mnie otwartości i swobody we współpracy.

DOŚWIADCZENIE: Moje sesje ślubne były wyróżniane przedrukami w czołowych tytułach prasy ślubnej i na wiodących blogach branżowych. Zostałem nagrodzony m.in. przez amerykańskie stowarzyszenie fotografów ślubnych AG|WPJA- The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Association. W ubiegłym roku znalazłem się na liście Junebug Weddings jako jeden z najlepszych fotografów ślubnych w Paryżu i na Południu Francji. Należę też do prestiżowego zrzeszenia profesjonalnych fotografów ślubnych ISPWP. Oczywiście nagrody i wyróżnienia nie są najważniejsze, ale są one wiarygodnym potwierdzeniem doświadczenia, które w każdej zawodowej branży jest tak istotne. Możecie być pewni, że otrzymacie nie tylko profesjonalne zdjęcia ślubne ale też niezwykłe doświadczenie partnerskiej współpracy. W końcu decydujecie się na jednego z najlepszych fotografów ślubnych w Warszawie.

RADOŚĆ ZE WSPÓŁPRACY: Już ponad 10 lat dokumentuję śluby i muszę przyznać, że uwielbiam pracować jako fotograf ślubny w Warszawie tak samo, a może nawet jeszcze bardziej niż wtedy, gdy zaczynałem swoją przygodę z fotografią ślubną. Dynamika stolicy i multikulturowa społeczność Warszawy jest nieustannie inspiracją dla moich zdjęć ślubnych. Jednak niezmiennie, przede wszystkim i zawsze szukam dobrej energii w kontakcie z moimi parami. To właśnie pozytywne emocje nakręcają mnie najbardziej do działania i tworzenia coraz lepszych reportaży ślubnych w Warszawie i innych miastach. Myślę, że tylko wtedy, gdy mamy do siebie zaufanie i czujemy się ze sobą swobodnie, mamy szansę na stworzenie czegoś prawdziwego – szczerej historii Waszej miłości, która jest opowiedziana zdjęciami. Taka jest właśnie moja sprawdzona i zawsze skuteczna recepta na piękną naturalną fotografię ślubną.

 Dlaczego naturalna fotografia ślubna jest najlepsza?

PRAWDZIWI LUDZIE I ICH HISTORIE

Dlaczego naturalna fotografia ślubna w Warszawie zawsze wygrywa? Ponieważ takie zdjęcia ślubne są autentyczne i pokazują ludzi w naturalny sposób. Takie fotografie ślubne zawsze będą prawdziwe i ponadczasowe. Fotografia ślubna w moim wykonaniu opiera się przede wszystkim na jakościowym podejściu i dokumentacji najważniejszych, przepełnionych emocjami momentów z dnia ślubu. Zebrane przez lata doświadczenie i pozytywna energia przekłada się na sukces każdego reportażu ślubnego. Jako fotograf na ślub i wesele w Warszawie wiem jak ważny jest dzień Waszego ślubu i jak bardzo oczekujecie naturalnie opowiedzianej historii. Możecie być o nią spokojni. Zapewniam Was, że otrzymacie profesjonalne wsparcie i piękną pamiątkę na długie lata.

Naturalna fotografia ślubna w ogrodzie, Warszawa.

Podsumowując: Szukając fotografa ślubnego, oprócz podstawowych spraw jak mocne portfolio ślubne i doświadczenie, szukajcie też dobrej energii, uśmiechu oraz zwykłej ludzkiej otwartości  i zrozumienia Waszych potrzeb. Zaufajcie swojej intuicji a wszystko będzie dobrze.

Międzynarodowe Śluby w Warszawie i Sesje Ślubne za Granicą

PROFESJONALIZM, ALE TEŻ LUZ I SPONTANICZNOŚĆ

najlepsza naturalna fotografia ślubna warszawa- Luke Sezeck Fotograf

Po kilku latach spędzonych za granicą wróciłem do Polski i zamieszkałem w Warszawie. Oczywiście nadal dużo podróżuję realizując reportaże ślubne na terenie całego kraju oraz piękne sesje ślubne za granicą. Fotografuję eleganckie śluby,  wesela w pałacach, willach czy dworkach. Bardzo lubię też śluby w plenerze oraz folkowe, rustykalne wesela w folwarkach czy bardzo popularnych ostatnio stodołach. Trudno nie zgodzić się z tym, że sceneria miejsca ślubu ma olbrzymi wpływ na jego charakter i styl. Mimo to, najważniejsza zawsze będzie miłość młodej pary, ich spontaniczne emocje oraz  dobra energia między nimi i fotografem. Jeśli więc organizujesz swój ślub za granicą albo wesele w stolicy i szukasz doświadczonego fotografa ślubnego z Warszawy- napisz do mnie już dziś. W piękne wspomnienia warto inwestować.

Warszawa- idealne miasto na Twój ślub

Mieszkam w Warszawie od 2004 roku i nie mogę się nadziwić jak z każdym rokiem to miasto pięknieje zwiększając swoją ofertę pięknych miejsc na ślub i wesele w stolicy. Gdy rozpoczynałem pracę jako profesjonalny fotograf ślubny w Warszawie nie było aż tylu miejsc godnych polecenia. Teraz ta lista jest wyjątkowo długa. W okolicach Warszawy pięknych miejsc na wesele jest naprawdę dużo. Niezależnie od wybranego stylu, miejsce można wybierać bez końca. W ślubnej ofercie stolicy znajdziecie wykwintne restauracje, dworki i pałace, klimatyczne miejskie hotele i lofty, a także nowoczesne stodoły lub folwarki zlokalizowane w odległości godzinnego dojazdu z centrum Warszawy. Tak jak wiele moich par, ja również mam swoje ulubione miejsca na ślub w Warszawie i jednym z nich jest bardzo urokliwa stodoła czyli Osada Młyńska Oryszew oraz legendarna Reduta Banku Polskiego zlokalizowana w samym centrum miasta. W moim reportażu z tego miejsca zobaczycie akurat piękne międzynarodowe wesele w stylu tropical boho, ale możliwości aranżacyjne tego miejsca są praktycznie nieograniczone. Koniecznie przeczytajcie więcej o tych dwóch warszawskich lokalizacjach- zdecydowanie warto się zainspirować. A jeśli zamiast tego wolicie kameralne przyjęcia w otoczeniu przyrody to zobaczcie już teraz to wyjątkowe Wesele w Ogrodzie na warszawskim Starym Żoliborzu.

Naturalna fotografia ślubna- para na Starym Mieście w Warszawie- Luke Sezeck

Warszawa jest na wiele sposobów wyjątkowa. Dla mnie jej oryginalność przejawia się przede wszystkim w szeroko rozumianej różnorodności. W Warszawie każdy fotograf ślubny znajdzie coś dla siebie. Nie ma chyba w Polsce drugiego miasta, które potrafi tak inspirować. Przekładając to na język fotografii ślubnej to właśnie tutaj w Warszawie i jej okolicach zrobiłem najwięcej reportaży, sesji ślubnych, narzeczeńskich i zaręczynowych. To tutaj fotografowałem młode pary z całej Polski, ale też śluby międzynarodowe. To znów w Warszawie mogłem pracować z parami z zagranicy, które po prostu odwiedzały naszą stolicę i zapragnęły zrobić sobie tutaj miejską sesję narzeczeńską a wcześniej spontanicznie zaręczyć się w Łazienkach Królewskich. Najczęściej były to pary ze Stanów Zjednoczonych, ale też z Wielkiej Brytanii czy Francji.

naturalna fotografia ślubna- luke sezeck warszawaPisząc o Warszawie i jej znaczeniu w mojej ślubnej fotografii chcę wspomnieć raz jeszcze o tym, jak ważne jest doświadczenie w pracy ślubnego fotografa. Ja zbierałem swoje głównie w Warszawie i to przełożyło się na znacząco na mój styl, ale też na moje reportaże oraz sesje ślubne za granicą. Wiele z moich międzynarodowych fotograficznych przygód swój początek miało właśnie w stolicy. Jeśli oprócz fotografa na ślub w Warszawie szukasz też oryginalnego miejsca na wesele w stolicy- napisz do mnie. Chętnie podpowiem jak w każdym z nich mogłaby wyglądać Twoja fotogafia ślubna.

Fotografia Ślubna Warszawa- Moja oferta i cennik

NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY KROK PO KROKU

naturalne zdjęcia ślubne w Polsce i za granicą - Luke Sezeck fotograf ślubny Warszawa

  1. REPORTAŻ ŚLUBNY w Warszawie i okolicy – to przede wszystkim jakościowe podejście i dokumentacja wszystkich najważniejszych momentów przepełnionych naturalnymi emocjami. Dobra relacja fotograf ślubny – młoda para i pozytywna energia we współpracy jest dla mnie bardzo ważna.
  2. JAKOŚĆ PONAD ILOŚĆ: Fotoreportaż ślubny to około 250-400 starannie skomponowanych kadrów, które opowiadają Waszą historię ślubu w Warszawie. Stawiam przede wszystkim na naturalne i jakościowe zdjęcia ślubne.
  3. POSTPRODUKCJA: Wszystkie finalne zdjęcia ślubne poddawane są autorskiej obróbce kolorystycznej i są przygotowane do wysokiej jakości wydruków.
  4. MATERIAŁ CYFROWY: przekazywany jest najpierw jako pełna galeria online oraz pokaz slajdów (slideshow teaser), a później na pendrivie wraz z odbitkami w drewnianym, eleganckim pudełku.
  5. CZAS PRACY: Czas mojej pracy z Wami podczas reportażu ślubnego w Warszawie i okolicy jest zawsze do ustalenia (najważniejsza dla mnie jest Wasza historia, która musi być dobrze opowiedziana). Najczęściej całodniowy reportaż ślubny to około 10 godzin pracy.
  6. KOMUNIKACJA: Oprócz wyjątkowych zdjęć ślubnych możecie być spokojni o sprawną komunikację. Od pierwszego maila, przez dzień Waszego ślubu, aż do przekazania finalnych  zdjęć ślubnych jestem z Wami w stałym kontakcie. Rozmowa i poznanie Waszych oczekiwań jest dla mnie priorytetem i podstawą do działania.
  7. SPOTKANIE I UMOWA: Termin Waszego ślubu rezerwowany jest ostatecznie przez podpisanie umowy i wpłatę zadatku. W związku z tym, że ilość weekendów i samych zleceń w sezonie jest ograniczona, dobrze jest odpowiednio wcześnie podjąć dobre decyzje. Chętnie spotkam się z Wami w dowolnym miejscu w Warszawie lub we Wrocławiu na Dolnym Śląsku. Jeśli spotkanie w Warszawie nie jest możliwe, zwykle udaje się je zastąpić rozmową na Skype. Warto porozmawiać o wszystkich szczegółach i lepiej się poznać.
  8. CENA ZA REPORTAŻ ŚLUBNY WARSZAWA i okolice – koszt pełnej usługi zależy od kilku czynników. Cena za całodniowy reportaż ślubny w Warszawie zaczyna się od kwoty 4 tys. zł. Napisz do mnie żeby dowiedzieć się więcej i poznać dokładną cenę Twojego pakietu ślubnego.

Najlepsze zdjęcia ślubne Warszawa

MOJE PORTFOLIO

Naturalna fotografia ślubna w województwie dolnoślaskim- Luke Sezeck

Koniecznie zobaczcie moje galerie ślubne poniżej. A jeśli jesteście już zdecydowani ponieważ naturalna fotografia ślubna w Warszawie jest dokładnie tym czego szukacie lub macie po prostu ochotę wykonać piękną sesję ślubną to przejdźcie proszę od razu do zakładki KONTAKT i napiszcie do mnie kilka słów jeszcze dziś.

REPORTAŻE ŚLUBNE

para młoda podczas sesji w dniu rustykalnego ślubu - Luke Sezeck fotograf ślubny

NAJLEPSZE ŚLUBNE UJĘCIA

fotograf ślubny Warszawa i Wrocław - Luke Sezeck

Gotowi na Kolejny Krok?

ZAPYTAJCIE O WOLNY TERMIN NA ZDJĘCIA ŚLUBNE JUŻ DZIŚ

Kolejny krok jest bardzo prosty. Jeśli mieszkacie w Warszawie- umówmy się na kawę lub spotkajmy się online. Po prostu napiszcie do mnie i opowiedzcie mi Waszą historię.

luke sezeck- wedding photographer warszawa, wroclaw- kontakt

Naturalna Fotografia Ślubna Warszawa- Opinie

MOJE PARY O MNIE

Opinie - fotograf ślubny Wrocław - Luke Sezeck„W zasadzie od pierwszego obejrzenia zdjęć Łukasza na Jego stronie, wiedzieliśmy, że chcemy tego gościa! Jego absolutnie wyjątkowy styl i magia widoczna na zdjęciach od razu nas przekonała. Jego fotografie mają jedyny w swoim rodzaju fantastyczny klimat, a on jest artystą! Przekonani na 90% poszliśmy na pierwsze spotkanie z Łukaszem i po nim byliśmy już przekonani na 120%. Bo jest super człowiekiem, z wielką pasją do swojej pracy, z uśmiechem nieschodzącym z twarzy i świetnym poczuciem humoru. Jest fotografem w Warszawie, który na pewno pomoże Wam się zrelaksować w dniu ślubu, a przy okazji nawet nie zauważycie, kiedy zrobi setki wspaniałych zdjęć”.  Karolina i Piotrek

“Łukasz bezbłędnie uwiecznił ten dzień – jego zdjęcia są pełne ciepła, i świetnie oddają atmosferę tego dnia. Był dla nas oczywistym wyborem – jego portfolio od samego początku wyróżniało się pośród innych warszawskich fotografów ślubnych osobistym stylem i umiejętnością uchwycenia magicznych momentów dzięki którym zamiast zwykłego reportażu, uzyskuje spójną opowieść pełną emocji. Łukasz był nie tylko profesjonalistą światowej klasy w każdym calu, ale też był pełen pozytywnej energii w dniu ślubu i świetnie wczuł się w atmosferę dnia, sprawiając że zarówno my, jak i nasi goście czuliśmy się swobodnie w trakcie fotografowania (co usłyszeliśmy od niejednej osoby na przyjęciu). Jego zdjęcia mają ponadczasowy urok i wiemy, że za trzydzieści lat będą nam sprawiać tak samo wielką radość jak tydzień po naszym ślubie w Warszawie i weselu w Zdunowie”.  Anna i Pierre-Louis

Opinie - fotograf na ślub Wrocław - Luke Sezeck“Łukasz był naszym fotografem podczas ślubu i wesela we Włoszech. Dzięki jego wspaniałej organizacji wszystko poszło zgodnie z planem i o nic nie musieliśmy się martwić. Łukasz ma wspaniały charakter, jest sympatyczny i pełen pozytywnej energii a jednocześnie zawsze profesjonalny, do tego wystarczy dodać jego wyjątkowy talent. Zależało nam na uwiecznieniu emocji oraz spontanicznych reakcji i naturalnych sytuacji bardziej niż na ustawianych scenach. Zdjęcia wykonane przez Łukasza są idealne pod tym względem. Zawierają też ciekawe, nietypowe kadry o pięknej głębi i każde jest swojego rodzaju małym dziełem sztuki, które będziemy podziwiać z przyjemnością przez kolejne lata”Aga i Riccardo

“Wybór fotografa na ślub w Warszawie był jednym z najbardziej stresujących momentów w całym procesie planowania. Jak zapewne większość par, chcieliśmy mieć pewność, że wspomnienia z najważniejszego dnia naszego życia zostaną uwiecznione na pięknych zdjęciach. Wszystkie nasze obawy i stres zniknęły po spotkaniu z Łukaszem, na które przyszedł przygotowany ze swoim ślubnym portfolio i, przede wszystkim, swoją pozytywną energią. Zdjęcia ślubne Łukasza mówią same za siebie, to prawdziwa światowa czołówka. Jednakże to jego charakter i płynna znajomość języka angielskiego pomogły nam w podjęciu ostatecznej decyzji. Na naszym weselu w Amber Room w Warszawie pojawili się przyjaciele z Polski, USA, Włoch, Kanady i Niemiec. Łukasz od razu sprawił, że nasi goście czuli się komfortowo. Ten komfort przełożył się na noc wypełnioną radosnymi chwilami. Serdecznie polecamy Łukasza i jego talent!”.  Tamara & Adam